به نوبخت و استاندار پیشنهاد مناظره می‌دهم تا به خیانت‌هایی که در حق مردم گیلان کرده‌اند پاسخ دهند

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کارخانه‌های بزرگ گیلان در زمان نوبخت تعطیل شدند گفت: به نوبخت و استاندار گیلان پیشنهاد مناظره می‌دهم تا با حضور در شبکه باران به خیانت‌هایی که در حق مردم گیلان کرده‌اند پاسخ دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، محمود شکری عصر دیروز در اجتماع بزرگ حامیان ائتلاف به نفع مردم در محوطه مسجد محمد رسول‌الله(ص) این شهر انقلاب اسلامی را یادگار امام راحل دانست و اظهار کرد: این انقلاب به واسطه خون شهدا به دست ما رسیده و نباید به دست نااهلان و نامحرمان نظام بیفتد.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی رأی مردم را بزرگ‌ترین امانت الهی دانست و تصریح کرد: باید این امانت الهی را به کسی دهیم که ظلم آمریکا در دنیا را تشخیص داده، وصیتنامه‌های شهدا را خوانده و به آموزه‌های قرآنی عمل می‌کند.

وی با اشاره به اینکه مردم انقلابی و شهیدپرور ایران به روحانی و امسال روحانی بدهکار نیستند، خاطرنشان کرد: روحانی و امثال روحانی به مردمی که با ایثار، شکم‌گرسنه و بیکاری در برابر استکبار ایستادگی کردند تا سایه‌های جنگ از کشور دور شود بدهکار است.

شکری ۲۹ اردیبهشت را روز پیروزی ملت بزرگ ایران در برابر اشرافی‌گری دانست و اضافه کرد: یک عده از هواداران روحانی می‌گویند که چرا به دولت روحانی اجازه نمی‌دهید چهار سال دیگر به مردم خدمت کند غافل از اینکه انقلاب اسلامی ۲۰ سال در دست روحانی و امثال او بود.

وی با بیان اینکه اگر روحانی در چهار سال گذشته برای مردم، قدمی برمی‌داشت امروز نیاز به این‌همه تبلیغ نداشت، متذکر شد: در قانون اساسی ریاست‌جمهوری چهار سال است و در صورت بی‌کفایتی رئیس‌جمهور، مردم می‌توانند رأی اعتماد خود را از او پس بگیرند.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شهرستان نخبه‌پرور آستارا جولانگاه مدیران هوس‌باز، درجه سه و فاسد نیست، افزود: یکی از نمایندگان ادوار گذشته این شهرستان در حمایت از روحانی در بین مردم تالش سکه پخش می‌کند.

شکری کابینه دولت روحانی را از درون پوسیده دانست و خاطرنشان کرد: مسؤولان روستایی دولت به ویژه دهیاران در حمایت از دولت پوسیده روحانی برای پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری، روستاییان را با یک ‌مشت حرف دروغ تهدید می‌کنند تا به روحانی رأی دهند.

وی اضافه کرد: در قانون، حقوق‌های نجومی وجود ندارد و مسؤولان دولت برای قانونی کردن چپاول‌ها و زیاده‌خواهی‌های خود، اسم دزدی از بیت‌المال و خزانه را حقوق‌های نجومی گذاشتند، ما مخالف دولت جمهوری اسلامی نیستیم بلکه مخالف دزدان بیت‌المال و خائنان به آرای مردم هستیم.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی راهبرد آمریکا برای جنگ و تهاجم فرهنگی را ایجاد فقر و بیکاری در کشور دانست و گفت: این راهبرد توسط دولت پوسیده روحانی در چهار سال اخیر در کشور به خوبی اجرا شده است.

وی با اشاره به اینکه کارخانه‌های بزرگ گیلان در زمان نوبخت تعطیل شده‌اند، یادآور شد: به نوبخت و استاندار گیلان پیشنهاد مناظره می‌دهم تا با حضور در شبکه باران به خیانت‌هایی که در حق مردم گیلان کرده‌اند پاسخ دهند.

انتهای پیام