خبر: 80242 / تاریخ انتشار : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۱۱:۵۱

نتایج پنجمین دوره انتخابات شورای شهر لنگرود مشخص شد

شمارش آرای شورای شهر در لنگرود تمام شد و منتخبان شورای اسلامی شهر لنگرود برای کی دوره چهار ساله مشخص شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، شمارش آرای شورای شهر در لنگرود تمام شد و منتخبان شورای اسلامی شهر لنگرود برای کی دوره چهار ساله مشخص شد.

 

با توجه به اتمام شمارش آراء انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر لنگرود از میان داوطلبان به ترتیب، فریدون امین رودپشتی با کسب ۷ هزار و ۶۹۰ رأی، فرامرز حسن دوست با کسب ۴ هزار و ۶۹۰ رأی، بهمن کامکار با کسب ۴ هزار و ۵۶۷ رأی، غلامرضا منصفی با کسب ۴ هزار و ۴۴۹۶ رأی، مهرداد زحمتکش با کسب ۴ هزار و ۴۹۱ رای، لیلا آبچیان با کسب ۳ هزار و ۶۳۱ رأی و اعظم سیگارودی با کسب ۳ هزار و ۵۰۱ رأی به عنوان اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر لنگرود شناخته شدند.

 

رحیم شیخ طاهر با کسب ۳ هزار و ۳۶۹ رای، محبوبه روحانی راد با کسب ۳ هزار و ۲۶۷ رای، منوچهر مهدی پور با کسب ۳ هزار و ۲۳۴ رای، سیروس آقاجانیان ملاطی با کسب ۳ هزار و ۱۴۰ رای و امین امیری درویشان بری با کسب ۲ هزار و ۹۱۷ رای در ردیف های بعدی قرار دارند.

 

در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر لنگرود ۸۵ داوطلب ثبت نام کردند که مهرداد امینی لیلی قبل از آغاز تبلیغات، فوت کردند و تعدادی نیز انصراف دادند و انتخابات بین ۷۷ کاندیدا در لنگرود برگزار شد.

 

رای گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با سراسر کشور در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه همزمان با سراسر کشور در شهرستان لنگرود برگزار شد.

کلیدواژه


نظرات | ۱ نظر

لنگرودي
اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۶ در ۱۱:۳۲

اظعم درست نیست ، اعظم درست است دلبندم لنگرجان..
ناراحتی اشکال نداره ، دوستان شما رای نیاوردند؟؟؟؟؟

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر بیمه روستا - 12 اسفند تا یک ماه نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir