خبر: 80360 / تاریخ انتشار : ۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۳۵:۳۲
طی نامه ای به هیئت های نظارت و اجرایی؛

کاندیداهای شورای شهر لنگرود خواستار ابطال انتخابات شدند + تصویر

چند نفر از کاندیداها نامه اعتراض‌آمیز خود را نسبت خریدوفروش آشکار رأی توسط برخی از کاندیداها به هیئت اجرایی و نظارت شهرستان لنگرود ارسال و خواستار ابطال انتخابات شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، نتایج شمارش آراء نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر لنگرود، طی اطلاعیه‌ای رسمی از سوی فرمانداری شهرستان اعلام شد.

 

اعلام نتایج در حالی صورت گرفت که تعدادی از هواداران کاندیداها در فضای مجازی و در شهر از خریدوفروش آشکار رأی توسط برخی از کاندیداها صحبت و ابراز نگرانی می‌کنند.

 

روز گذشته نیز چند نفر از کاندیداها نامه اعتراض‌آمیز خود را نسبت به همین موضوع تقدیم هیئت‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات شهرستان لنگرود کردند و خواستار پیگیری این موضوع در قالب مطالبه مردمی شدند.

 

هنوز هیچ مسئولی در این رابطه اظهارنظر نکرده است.

 

متن نامه ارسالی کاندیدا در زیر آمده است:

 

اعضای محترم هیئت‌های اجرایی و نظارت پنجمین دوره انتخابات شورای شهر لنگرود

 

با سلام و احترام، همان‌طور که مطلع اید علی‌رغم تلاش‌های صادقانه شما در برگزاری باشکوه و قانونمند، انتخابات شورای شهر لنگرود، هم شما و هم ما کاندیداهای شورای شهر و همچنین قاطبه شهروندان لنگرودی شاهد خریدوفروش وسیع گسترده آراء در تمامی حوزه‌های رأی‌گیری بودیم که توسط عوامل سازمان‌یافته اکثریت مطلق منتخبان شورا انجام‌گرفته است که علاوه بر به سخره گرفتن انتخابات در نظام جمهوری اسلامی، موجبات بی‌اثر شدن آرای پاک دیگر کاندیداها و دلسردی شهروندان در حضور پای صندوق‌های رأی شده که تبعات این کار در آینده یقیناً دامن‌گیر نظام و مردم خواهد شد.

 

بنابراین این‌جانبان کاندیداهای امضاء کننده، بنا بر مستندات فراوان اعم از مشاهدات عینی، گزارشات ارسالی و نیز دستگیری حدود ۴۵ نفر از وابستگان و دلالان خرید رأی برای کاندیداها، خصوصاً منتخبان اعلام‌شده و همچنین به‌منظور دفاع و حراست از آرای پاک شهروندانی که به این‌جانبان رأی اعتماد دادند خواستار ابطال انتخابات شورای شهر هستیم زیرا معتقدیم فقط شما می‌توانید با استناد به مدارک دستگیرشدگان روز رأی‌گیری و نیز گواهی نیروهای انتظامی و اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات و نیز مستندا به مراجعه به افکار عمومی که اکثریت مردم اذعان به خرید و فروش رأی در این انتخابات دارند، برای همیشه ریشه‌ی این پدیده شوم و ننگ‌آور را بخشکانید.

 

یقیناً شما نیز معتقد به حفظ و حراست از آرای مردم یعنی «حق‌الناس » هستید که اگر امروز ریشه این فساد را از بن نکنید، هم در پیشگاه مردم و هم در برابر خداوند متعال پاسخی نخواهید داشت که چرا در استیفای “حق‌الناس” به وظایف شرعی و قانونی خود عمل‌نکرده‌اید!

لذا ما کاندیداهای امضاکننده زیر منتظر اقدام قانونی و انقلابی شما در ابطال این دوره شورای شهر لنگرود هستیم.

 

کلیدواژه


نظرات | ۳ نظر

سياوش
خرداد ۳, ۱۳۹۶ در ۰۹:۲۴

دوباره برگزار بشه که بازم رای بخرین؟

رضا پورقاسم
خرداد ۳, ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۰

یکی از این امضا ها نکته داشت ……

gilmard
خرداد ۴, ۱۳۹۶ در ۰۹:۳۰

خواهشا یکی ;که دستش میرسه طومار آماده کنه. خیلی از مردم امضا خواهند کرد

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir