خبر: 80393 / تاریخ انتشار : ۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۴۸:۲۸

سرعت غیر مجاز در لنگرود یک قربانی گرفت

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود از فوت یک خانم ۳۳ ساله بر اثر سانحه تصادف و واژگونی خودرو در این شهرستان طی روز گذشته خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود در گفت و گو با خبرنگار لنگرخبر گفت: برابر اعلام مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره تصادف واژگونی منجر به فوت در بخش شلمان،  ماموران انتظامی بلافاصله جهت بررسی موضوع در محل حاضر که با یکدستگاه خودرو سواری سمند واژگون شده مواجه شدند.

 

سرهنگ حسین نیک فرد با بیان اینکه راننده خودرو خانمی ۳۳ ساله اهل و ساکن لنگرود بود، اظهار کرد: این خودرو در حال حرکت از مسیر شلمان به سمت رودسر بود که از مسیر جاده منحرف و پس از واژگونی از داخل بلوار در سمت لاین مخالف جاده با یکدستگاه خودرو باری برخورد و در نتیجه راننده خودرو سمند در دم فوت می کند.

وی افزود: جسد متوفی به وسیله اورژانس به سردخانه بیمارستان امینی انتقال و صحنه تصادف توسط افسر کارشناس پلیس راه چابکسر بررسی شد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود تصریح کرد: علت این تصادف عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه و تخطی از سرعت مطمئنه از سوی راننده خودرو سمند تشخیص داده شد.

سرهنگ نیک فرد تاکید کرد:  همواره توجه در رانندگی، پرهیز از سرعت غیر مجاز و پیش بینی حوادث ناگوار فراروی رانندگان حین رانندگی نقش بسیار مهمی در پیشگیری از هرگونه حوادث و سوانح رانندگی دارد.
کلیدواژه


نظرات | ۰ نظر

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر بیمه روستا - 12 اسفند تا یک ماه نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir