احمدی پور رسماً معاون سیاسی و امنیتی استاندار گیلان شد + بقیه انتصابات نجفی

محمد احمدی‌ پور فرماندار سابق شهرستان‌های رودسر، تالش و آستانه اشرفیه و همچنین مدیرکل پیشین کتابخانه‌های عمومی گیلان با حکم استاندار و تأیید وزرات کشور به عنوان معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان منصوب شد. به گزارش لنگرنیوز به نقل از ۸دی نیوز ، محمد احمدی‌ پور بعد از ظهر امروز(یکشنبه) در نشستی که در سالن اجتماعات استانداری […]

محمد احمدی‌ پور فرماندار سابق شهرستان‌های رودسر، تالش و آستانه اشرفیه و همچنین مدیرکل پیشین کتابخانه‌های عمومی گیلان با حکم استاندار و تأیید وزرات کشور به عنوان معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان منصوب شد.

به گزارش لنگرنیوز به نقل از ۸دی نیوز ، محمد احمدی‌ پور بعد از ظهر امروز(یکشنبه) در نشستی که در سالن اجتماعات استانداری گیلان برگزار شد، رسما به سمت معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان منصوب شد.

محمد ولی روز بهان که معاون سابق جهاد دانشگاهی گیلان بود نیز در این جلسه به عنوان  رییس دفتر و مدیر کل حوزه استانداری گیلان منصوب شد.

 

در این نشست حسین کاووسی هم که پیش از این مدیرکل اقتصادی استانداری گیلان بود به عنوانمدیر کل تحول اداری و منابع انسانی استانداری گیلان منصوب شد.

 

حسین داداشی،  ملک‌ اخلاق و فاضلی نیز در این جلسه به عنوان مشاوران استاندار گیلان معرفی شدند.

 

لازم به ذکر است که احمدی پور فرماندار سابق شهرستان‌های رودسر، تالش و آستانه اشرفیه و همچنین مدیرکل پیشین کتابخانه‌های عمومی گیلان بود که با حکم استاندار و تأیید وزرات کشور جایگزین محمد اکبرزاده معاون سیاسی و امنیتی نجفی شد.