مشارکت بیش از ۸۸ درصدی مردم شهرستان لنگرود در انتخابات/زباله یکی از مشکلات جدی شهرستان است
مشارکت بیش از ۸۸ درصدی مردم شهرستان لنگرود در انتخابات/زباله یکی از مشکلات جدی شهرستان است

فرماندار لنگرود پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری که در فرمانداری لنگرود برگزار شد با اشاره به مشارکت ۸۸ و سه درصدی مردم شهرستان لنگرود در انتخابات ۲۹ اردیبهشت، افزود: درصد مشارکت مردم در انتخابات سال ۱۳۹۲، ۸۵ و نه درصد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، سیدرضا جوادپور پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری که در فرمانداری لنگرود برگزار شد ضمن گرامیداشت سوم خرداد و حماسه ملت ایران در انتخابات، گفت: مشارکت بالای مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شورای های شهر و روستا موجب اقتدار ملت ایران در داخل و خارج شده است تا چشم طمع بیگانگان به‌سوی کشور نباشد.

 

فرماندار شهرستان لنگرود بابیان اینکه هواداران کاندیداهای شورا و ریاست جمهوری موجب افزایش شور انتخاباتی شدند، اظهار کرد: انتخابات با همه بالا و پایین‌ها تمام شد و باید تمام بگومگوهای انتخاباتی کنار گذاشته شود و کارکنان دولت به امورات مردم برسند.

 

وی با اشاره به مشارکت ۸۸ و سه درصدی مردم شهرستان لنگرود در انتخابات ۲۹ اردیبهشت، افزود: درصد مشارکت مردم در انتخابات سال ۱۳۹۲، ۸۵ و نه درصد بود.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان تأکید کرد: رقابت دیروز باید به رفاقت مجدد برای خدمت به ملت و در راستای انقلاب اسلامی تبدیل شود.

 

جوادپور بابیان اینکه مردم در ماه رمضان شئونات اسلامی را رعایت کنند، گفت: جلسات تنظیم بازار برای مایحتاج مردم در ایام رمضان تشکیل و تصمیمات لازم برای تأمین نیازهای روزه‌داران انجام‌شده است.

 

فرماندار لنگرود، یکی از مشکلات جدی شهرستان را معضل زباله دانست و تصریح کرد: زمین برای احداث کارخانه کمپوست در نظر و پیمانکار مربوطه نیز انتخاب‌شده است.

 

وی اضافه کرد: ۲/۵ میلیارد تومان از اعتبار ملی برای احداث کارخانه کمپوست در حساب شهرداری موجود است که ۱۰ میلیارد تومان تا پایان ساخت کارخانه کمپوست ظرف مدت ۱۸ ماه پیش‌بینی‌شده است.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان لنگرود بابیان اینکه پیگیری‌های لازم برای کلنگ زنی کارخانه کمپوست در لنگرود انجام شود، اظهار کرد: ساماندهی رودخانه‌های لنگرود و پیگیری اتمام کار سدهای لاستیکی پهلوان بست و گالشکلام از دیگر پروژه‌هایی است که روسای ادارات زی ربط باید به آن توجه داشته باشند تا روند احداث آن‌ها به‌خوبی انجام شود.