نوسازی ۱۴۰ تاکسی فرسوده تا پایان سال ۹۵ در لنگرود
نوسازی ۱۴۰ تاکسی فرسوده تا پایان سال ۹۵ در لنگرود

ابراهیم حسن پور با بیان این نکته که ناوگان تاکسی های فرسوده شهری لنگرود در سال ۹۵ نوسازی شد ، اضافه کرد: از ۱۶۴ تاکسی فرسوده شهری، تعداد ۱۴۰ تاکسی فرسوده تا پایان سال ۹۵ نوسازی شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، ابراهیم حسن پور در خصوص آخرین اقدامات صورت گرفته در مجموعه تاکسیرانی شهرستان لنگرود اظهار کرد: در تاریخ تحولات صنعت حمل و نقل کشورمان، روزها و ایام سرنوشت سازی بوده اند که نقشی تعیین کننده در شکل گیری و انسجام شبکه حمل ونقل کشور داشته‌اند که ۲۶ آذر سال ۶۲ از آن جمله است.

رئیس تاکسیرانی شهرداری لنگرود تصریح کرد: بخش قابل توجهی از مشکلات صنعت حمل و نقل در کشور به مدیریت اشتباه باز می‌گردد که باید بررسی، ریشه یابی و حل شود.

وی افزود: ما در طول سال‌های گذشته در بسیاری از حوزه‌ها یا تصمیم نگرفته‌ایم و یا بسیار دیر اقدامات لازم را انجام داده‌ایم که این مساله باعث بالا رفتن جدی هزینه‌ها شده است.
حسن پور با بیان این نکته که ناوگان تاکسی های فرسوده شهری لنگرود در سال ۹۵ نوسازی شد ، اضافه کرد: از ۱۶۴ تاکسی فرسوده شهری، تعداد ۱۴۰ تاکسی فرسوده تا پایان سال ۹۵ نوسازی شدند.

رئیس تاکسیرانی شهرداری لنگرود خاطرنشان کرد: تنها تعداد ۲۴ تاکسی فرسوده، آن هم به دلیل نواقص پرونده بانکی نتوانستند فرایند تبدیل را طی کنند که در سال ۹۶ تبدیل به احسن خواهند شد.