خرید و فروش رای سلامت انتخابات لاهیجان را مخدوش کرد

عضو شورای شهر لاهیجان با انتقاد شدید از مجریان انتخابات گفت: خرید رای ، اسراف، هزینه های کلان تبلیغاتی و زیر پا گذاشتن اصول اخلاقی سلامت انتخابات لاهیجان را مخدوش کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر به نقل از «لاهیجان»، رحیم کشاورز در ششمین جلسه شورای اسلامی شهر لاهیجان با قددرانی از حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحکیم حکومت خدواند در زمین از طریق انتخابات و مفهوم مردم سالاری دینی است.

وی با بیان اینکه برخلاف نظام های غربی که مبتنی بر اصالت سرمایه و ترجیح اراده انسان بر اراده خداوند است جمهوری اسلامی ایران بر پایه اندیشه دینی و بر اساس منویات مقام معظم رهبری همواره در پی حضور حداکثری مردم برای گزینش مسئولان کارآمد ، انقلابی و دارای روحیه جهادی و مردمی در پناه انتخاباتی سالم بوده است گفت: البته متأسفانه عدم نظارت لازم از سوی عوامل اجرایی ناظر بر انتخابات شوراها در شهر لاهیجان از ابتدای تبلیغات نمایندگان و نصب پوسترها وحذف جایگاه اخلاق، اسراف، هزینه های تبلیغاتی کلان و خرید رأی از جمله مواردی بود که سلامت انتخابات را مخدوش کرد.

وی با انتقاد بر مجریان انتخابات در شهرستان لاهیجان بر ضرورت توجه به اصول اخلاقی و ارزش های دینی جهت تضمین سلامت اخلاقی انتخابات تأکید نمود.

پایان پیام/