مردی که مرده بود چه‌طور به زیارت امامزاده رفت؟
مردی که مرده بود چه‌طور به زیارت امامزاده رفت؟

چندی پیش فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که باعث حیرت همگان شد. در این فیلم ادعا شده بود که مرده زنده شده است و در امامزاده مشغول راز و نیاز است. ادعایی که در سخنان دهیار روستای لفمجان نقض شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، به نقل از «لاهیجان»، صادق شعبانپور، دهیار روستای لفمجان که این ویدیو هم از همین روستا منتشر شده، توضیح می‌دهد: این شخص نمرده است. هیچ وقت نمرده بود. صرفا برای راز و نیاز به امامزاده محل، آقا سید حسین بازاده مراجعه کرده بود.

دهیار لفمجان در پاسخ به این سوال که چرا این فرد کفن پوشیده است، توضیح می دهد: کفن بر تن این فرد نیست. این شخص مشکل روحی و ناراحتی اعصاب دارد.

وی همچنین توضیح می‌دهد که افراد حاضر در این ویدیو گورکن و یا غسال نیستند و صرفا رهگذر بودند. شعبانپور ادامه می‌دهد که به علت گل بودن سطح زمین و باران و هوای مرطوب، پای افراد گلی بوده است.

دهیار ادامه می‌دهد: این فرد استطاعت مالی زیادی ندارد و افراد دیگر درآمد زندگی او را تامین می‌کنند.

شعبانپور درباره شایعه اعتیاد این فرد هم می‌گوید: این مساله شایعه است و این فرد صرفا دارای مشکلات روحی است و به همین دلیل هم به این امامزاده مراجعه کرده است اما اعتیاد ندارد.

وی درباره ماهیت این فرد هم می‌گوید: این شخص تنها سه سال است که به روستای ما آمده است.

به گفته دهیار لفمجان، شیطنت چند پسر جوان منجر به پخش شدن چنین فیلمی شده است، او در ادامه می‌گوید: چند پسر جوان از صحنه راز و نیاز این فرد فیلم گرفته اند البته پایشان به دادگستری کشیده شد و از آن ها شکایت به عمل آمد.