«ویلایی‌ها» گرفتار بی‌مهری مسئولین می‌شود
«ویلایی‌ها» گرفتار بی‌مهری مسئولین می‌شود

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد وزارت ارشاد در برخورد با فیلم ویلایی‌ها گفت که این روزها ارشاد فیلم‌های توقیفی را رونمایی می‌کند ولی کمکی به فیلم‌های روی پرده نمی‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، انتشار یک خبر فضای رسانه‌ای کشور را تحت الشعاع خود قرار داده است، خبری که حکایت از پایین کشیدن فیلمی سینمایی از پرده سینماهای کشور دارد، «ویلایی‌ها» فیلمی که منیر قیدی در اولین تجربه‌اش از کارگردانی، آن را تولید کرد و در جشنواره فیلم فجر تعجب همگان را برانگیخت.

فیلم ویلایی‌ها کمتر از ۲۲ روز از اکران آن زمان می‌گذرد، اما درست در روزهایی که می‌تواند در اکران جذب مخاطب بیشتر کند، خبری از پایین کشیدن آن و به‌قول نیرومند مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس ذبح آن منتشر شده است.

این روزها چهره‌های مختلف سیاسی، فرهنگی با ابراز حمایت از این فیلم و ضرورت تداوم اکران آن سخن گفته‌اند، افرادی از جمله پرویز پرستویی و محمود رضوی.

الیاس نادران نیز امروز در صفحه توییتر خود با حمایت از این فیلم نوشت: «این روزها ارشاد فیلم‌های توقیفی را رونمایی می‌کند ولی کمکی به فیلم‌های روی پرده نمی‌شود. ویلایی‌ها گرفتار بی‌مهری مخاطب و بی‌تدبیری مسئولین».

انتهای پیام/