خبر: 80776 / تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۰۷:۲۲:۵۹
فعال رسانه ای گیلان در گفتگو با پیک دانشجو:

وزیر بهداشت نبوغ نهفته خود را به رخ یک خبرنگار کشیده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، حسن غلام پور در گفتگو با خبرنگار پیک دانشجو در واکنش به توهین وزیر بهداشت به خبرنگار روزنامه قدس اظهار کرد: انقلاب حاصل پابرهنگانی بود که لبی... 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، حسن غلام پور در گفتگو با خبرنگار پیک دانشجو در واکنش به توهین وزیر بهداشت به خبرنگار روزنامه قدس اظهار کرد: انقلاب حاصل پابرهنگانی بود که لبیک به امام خود گفتند و پیروز شدند و امروز شاهدیم که برخی از مسئولین با رفتار توهین آمیزی با همان پابرهنگان رفتار می کنند.

 

وی با اشاره به رفتار و شخصیت انسان ها در شرایط مختلف، گفت: اگر رفتار ناشایستی از فرد یا شخصیت کشوری در یک مرحله بروز داده شد آن در زمره رفتار لحظه ای است که به دلائلی رخ داده است ولی اگر ادامه دار شد باید گفت که شخصیت وی خشن، توهین آمیز و … است.

 

سردبیر پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر افزود: تنها بعد از چند روز از پایان انتخابات شاهد ادامه بداخلاقی های مسئولین دولت اعتدال با اقشار مختلف مردم هستیم که اخیرا وزیر بهداشت نبوغ نهفته خود را به رخ یک خبرنگار کشیده است.

 

غلام پور با بیان اینکه اعتدال یکی از شعارهای روحانی در تبلیغات سال ۹۲ بود، افزود: به نظر می رسد منظور دکتر روحانی از اعتدال تقسیم فحش، توهین و تهمت ها بین وزرای کابینه بر علیه مردم بود.

 

این فعال رسانه ای استان گیلان عنوان کرد: وقتی رئیس جمهور منتقدان خود را به جهنم حواله میدهد و در مرحله بعد دم از اخلاق می زند از مسئولین منصوبی وی نیز نباید انتظاری بیشتر داشت.
وی با اشاره به سکوت معنادار رسانه های اصلاح طلب و همسو با دولت در برابر توهین های مسئولین دولتی به مردم، گفت: اصلاح طلبان متخصص ترین افراد در برچسب زدن دهان های منتقدان هستند.

کلیدواژه


نظرات | ۱ نظر

رضا
خرداد ۱۲, ۱۳۹۶ در ۱۸:۲۷

ادب مرد به زدولت اوست.اولین بار نیست که قاضی زاده بی ادبی کرده،قبلا هم در ایلام بایکی از بخشداران محروم منطقه هم چنین رفتاری داشته.
وزرای دولت تدبیر تا کنون پیشتاز اخلاق مداری بودند.علی برکت الله

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir