رئیس اداره بهزیستی لنگرود گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان بیش از ۲۰۰ خانواده تحت پوشش از بسته‌های حمایتی نقدی و غیر نقدی برخوردار شدند.

پیمان محمدی پور در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر اظهار کرد: دو هزار پرونده توان‌بخشی معلولین در اداره بهزیستی لنگرود وجود دارد که ۸۱۰ خانوار به‌صورت ماهانه و مستقیم از اداره بهزیستی مستمری دریافت می‌کنند و افراد باقی‌مانده نیز به‌صورت غیرمستقیم از طریق انجمن‌های حمایتی تحت پوشش قرار می‌گیرند.

 

وی سه حوزه پیشگیری، اجتماعی و توان‌بخشی را از وظایف اصلی اداره بهزیستی اعلام کرد و گفت: ۴۲۳ خانواده نیز در حوزه زنان بی‌سرپرست یا بد سرپرست نیز تحت پوشش اداره هستند که به‌صورت ماهانه به‌صورت نقدی و غیر نقدی از اداره بهزیستی مستمری دریافت می‌کنند.

 

رئیس اداره بهزیستی لنگرود بابیان اینکه به مناسبت ماه مبارک رمضان بیش از ۲۰۰ خانواده تحت پوشش از بسته‌های حمایتی نقدی و غیر نقدی برخوردار شدند، افزود: به ۴۰ خانواده مبلغ یک‌صد هزار تومان وجه نقد و ۱۰۰ بسته حمایتی نیز توسط موسسه خیریه مسکن‌سازان در اختیار افراد تحت پوشش قرار گرفت.

 

محمدی پور گوشت، مرغ، برنج، قند و شکر، ماکارونی، روغن، پنیر، خرما و لپه را از اقلام بسته‌های حمایتی اعلام کرد و گفت: مبلغ ۱۰ میلیون تومان نیز توسط موسسه خیریه الزهرا بین بیش از ۶۰ خانواده ایتام اهدا شد.