ارسال ۳۲۰ اثر به مسابقه عکس «مسیر مقاومت» گیلان
ارسال ۳۲۰ اثر به مسابقه عکس «مسیر مقاومت» گیلان

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان از ارسال ۳۲۰ اثر توسط ۲۲ عکاس از سراسر استان به مسابقه عکس «مسیر مقاومت» خبر داد. به گزارش لنگرنیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج رسانه گیلان، روح‌الله جهاندیده، مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: نخستین مسابقه عکس «مسیر مقاومت» به مناسبت روز […]

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان از ارسال ۳۲۰ اثر توسط ۲۲ عکاس از سراسر استان به مسابقه عکس «مسیر مقاومت» خبر داد.
به گزارش لنگرنیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج رسانه گیلان، روح‌الله جهاندیده، مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: نخستین مسابقه عکس «مسیر مقاومت» به مناسبت روز جهانی قدس به صورت استانی برگزار شد.

وی با اشاره به استقبال خوب عکاسان استان از این مسابقه عکس، تصریح کرد: بیش از ۳۲۰ اثر از ۲۲ عکاس به دبیرخانه مسابقه عکس «مسیر مقاومت» ارسال شده است.

جهاندیده تاکید کرد: از مجموعه آثار عکس رسیده به دبیرخانه مسابقه، ۲۶۱ اثر در بخش حرفه‌ای و ۵۹ اثر در بخش غیر حرفه‌ای یا موبایلی بوده است.

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه تعدادی از آثار از استان‌های دیگر مانند تهران و مشهد به دبیرخانه مسابقه عکس «مسیر مقاومت» ارسال شد، تاکید کرد: ضمن تشکر از عکاسان سراسر کشور برای پوشش تصویری روز جهانی قدس، متاسفانه به علت استانی بودن فراخوان، از شرکت این آثار در مسابقه معذوریم.

وی با اشاره به اینکه هدف اصلی برگزاری این مسابقه پوشش گسترده رسانه‌ای راهپیمایی روز جهانی قدس در گیلان بوده است، تصریح کرد: معیار و اولویت اصلی در انتخاب عکس‌های برتر، سوژه و محتوای بصری آثار می‌باشد.

جهاندیده خاطرنشان کرد: بررسی آثار ارسالی در مرحله مقدماتی قرار دارد و نتایج به زودی از طریق روابط عمومی بسیج رسانه به اطلاع شرکت‌کنندگان می‌رسد.

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان اذعان کرد: پیام اصلی تصاویر ارسالی به دبیرخانه مسابقه نشان دهنده این است که جوانان و بسیجیان ایران دیگر به تظاهرات و بیانیه قانع نبوده و خواستار اقدام عملی برای نابودی صهیونیسم هستند.