خبر: 81151 / تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۱۱:۰۷
/منبع: العالم

۸ سال ریاست جمهوری اوباما با یک دست کت و شلوار!

میشل اوباما بانوی اول سابق آمریکا گفت: همسرش یک دست کت و شلوار داشت که در مدت ۸ سال ریاست جمهوری اش در مراسم شام رسمی فقط آن را می پوشید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، میشل اوباما که در نشست تولید کنندگان شرکت اپل در سن خوزه ایالت کالیفرنیا شرکت کرده بود چگونگی تهیه عکس از خودش و جزئیات پوشیدن انواع لباس های مختلف از جمله لباس بلند زنانه و لباس های ورزشی اش در سالهای مختلف را تعریف کرد.

همسر اوباما افزود: رئیس جمهوری سابق آمریکا در مراسم های شام رسمی، هر سال همان کت و شلوار سال اول را می پوشید و با توجه به اقدام شمار زیادی از عکاسان به تهیه عکس از کفش ها و النگوهای من، این موضوع ناعادلانه بود.

اما کسی به تکراری بودن کت و شلوار و کفش رئیس جمهوری سابق واکنش نشان نداد.

وی افزود: اوباما به این موضوع افتخار می کرد و می گفت من در عرض ۱۰ دقیقه آماده شدم. تو چه مقدار وقت برای آماده کردن صرف کردی؟ و من در جوابش می گفتم: از اینجا برو بیرون!

میشل اوباما که فارغ التحصیل دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد است درباره عکسی که از مرتب کردن کراوات همسرش قبل از استقبال از رئیس جمهوری چین در سال ۲۰۱۵ گفت: حدود ۱۰۰۰ عکاس این عکس را گرفتند. وی همچنین اعتراف کرد از منتظر ماندن برای خودروها حوصله اش به سر می آمد از این رو تلاش کرد برای رفع این حالت سر و وضع همسرش را مرتب کند تا وی بهتر و مرتب تر به نظر برسد.

کلیدواژه


نظرات | ۰ نظر

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir