عده ای به دنبال اسلامی زدایی در انقلاب و بازی ناخواسته در پازل دشمن هستند
عده ای به دنبال اسلامی زدایی در انقلاب و بازی ناخواسته در پازل دشمن هستند

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب گیلان در ضیافت افطاری اعضای هیئت مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب شهرستان که در چمخاله برگزار شد، گفت: امروز عده‌ای به دنبال اسلامی زدایی در انقلاب اسلامی و بازی ناخواسته در پازل دشمن هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، نظرعلی علیزاده شب جمعه در ضیافت افطاری اعضای هیئت مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب شهرستان که در چمخاله برگزار شد، اظهار کرد: جبهه مردمی نیروهای انقلاب در نیمه دوم سال گذشته برای هم‌گرایی در بین نیروهای انقلاب و وحدت در راستای انقلاب تشکیل شد.

 

وی گفت: ساماندهی نیروهای انقلاب، برگزاری انتخابات و اقدامات تشکیلاتی بعد از انتخابات فارغ از هر نتیجه‌ای دو برنامه پیش‌بینی‌شده جبهه مردمی نیروهای انقلاب است.

 

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب استان گیلان بابیان اینکه جبهه مردمی انقلاب توانست با ایجاد وحدت کلمه در بین اصولگرایان به گزینه واحد در انتخابات برسد، افزود: کمک به منتخب مردم برای تشکیل دولت انقلابی و برطرف کردن چالش‌های پیش رو ازجمله برنامه‌های جبهه مردمی است.

 

علیزاده با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب و واژه‌های جدیدی که توسط ایشان مطرح شد، بیان کرد: آتش به اختیار و دولت مقاومت ازجمله کلیدواژه‌هایی است که برای نخستین بار توسط امام خامنه‌ای مطرح شد و باید نسبت به انقلاب و اهداف آن حساسیت بیشتری از گذشته داشته باشیم.

 

وی شبکه وسیع حقیقی و شبکه فضای مجازی را دو شبکه مقابل جریان نیروهای انقلاب دانست و گفت: ساماندهی از بالاترین مقام دولتی تا پایین‌ترین فرد را در قالب شبکه وسیع حقیقی در انتخابات پیش رو مشاهده کردیم و شبکه پیاده‌نظام مجازی نیز در کنار شبکه حقیقی در حال فعالیت هستند.

 

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب گیلان با اشاره به جریان سازی و شبکه‌سازی جبهه انقلاب در مقابل جریان‌های انحرافی، عنوان کرد: روشنگری و تزریق روحیه انقلابی در بین آحاد ملت و بیان اهداف امام خمینی برای تشکیل جمهوری اسلامی از وظایفی است که باید به‌صورت دقیق انجام شود.

 

علیزاده بابیان اینکه شهدا برای پایداری انقلاب و جمهوری اسلامی خون دادند، افزود: امروز عده‌ای به دنبال اسلامی زدایی در انقلاب اسلامی و بازی ناخواسته در پازل دشمن هستند.

 

وی گفت: در انتخابات عده‌ای به سپاه حمله می‌کردند ولی با حضور چند داعشی و انجام عملیات تروریستی، سپاه خط قرمز آنان شد.

 

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب گیلان مطالبه گری را وظیفه اصلی جریان انقلابی دانست و عنوان کرد: مظلومیت رهبری به خاطر گوشه‌نشینی افراد انقلابی هست که فکر می‌کنند با مظلوم‌نمایی می‌توانند حرف خود را اثبات کنند درحالی‌که حق گرفتنی است و باید در راستای اهداف انقلاب روبه‌جلو حرکت کرد.

انتهای پیام/