ثبت نام کلاس های تابستانی کانون پرورش فکری در لنگرود آغاز شد
ثبت نام کلاس های تابستانی کانون پرورش فکری در لنگرود آغاز شد

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لنگرود با اشاره به نزدیک شدن تعطیلات تابستانی از آغاز ثبت نام کلاس های این مرکز به منظور پر کردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان خبر داد.

طاهره رمضانی نژاد در گفتگو با خبرنگار لنگرخبر اظهار کرد: با توجه به پایان فصل امتحانات دانش آموزان و نزدیک شدن تعطیلات تابستانی، کانون پرورش فکری ثبت‌نام کلاس‌های تابستانی در مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان لنگرود را آغاز کرده است.

وی بابیان اینکه این کلاس‌ها به‌منظور پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان و آموزش صحیح و استفاده بهینه از فرصت تعطیلات تابستان است، گفت: این کلاس‌ها در قالب کلاس‌های علمی، هنری، فرهنگی و کارگاه‌های آموزشی، برگزاری مسابقات و برپایی نمایشگاه ثبت‌نام میشود.

رمضانی نژاد کتابخوانی را یکی از اهداف و برنامه های کانون عنوان کرد و گفت: در این زمینه نیز برنامه هایی برای ترویج کتاب و کتابخوانی و قصه گویی در این کانون صورت گرفته است.

وی بیان کرد: نقاشی و طراحی، خوشنویسی، سفالگری و کاردستی، چرتکه، ظریف بری با چوب، نمایش عروسکی تئاتر، عروسک‌سازی، نجوم و نمد دوزی ازجمله این کلاس‌ها هستند.

رمضانی نژاد افزود: کودکان و نوجوانان دارای سن ۴ تا ۱۶ سال میتوانند در این کلاس‌ها ثبت‌نام و شرکت کنند.

وی زمان فعالیت کانون را از ساعت ۸ صبح تا ۱۸:۳۰ اعلام کرد و گفت: پر کردن صحیح اوقات فراغت کودکان و نوجوانان و جوانان در ایام تعطیل سال یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های والدین و مسئولان بخش‌های فرهنگی است.

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لنگرود افزود: تلاش شده تا با برپایی کلاس‌های مختلف و همچنین برگزاری مسابقات متفاوت گامی مثبت در این زمینه در سطح شهرستان لنگرود برداشته شود.