خبر: 81402 / تاریخ انتشار : ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۵۸:۴۴
/منبع: فارس
عضو شورای اسلامی شهر رشت:

برکناری شهرداری رشت یک اتفاق گذرای مدیریتی است

عضو شورای اسلامی شهر رشت بابیان اینکه برکناری شهرداری رشت یک اتفاق گذرای مدیریتی است گفت: شهرداری بزرگ‌ترین سازمان خدمات رسان است و پرسنل آن باید ثبات کاری و آرامش داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، سید امیرحسین علوی در مراسم معارفه‌ سرپرست شهرداری رشت اظهار کرد: برکناری شهردار رشت و معرفی سرپرست شهرداری یک اتفاق و گذر مدیریتی است و فارغ از تمام این مباحث باید بدانیم که نگاه شهروندان به دستان توانمند پرسنل شهرداری به‌منظور توسعه شهر رشت است.

وی با اشاره به اینکه متأسفانه اخیراً اقدامات زیادی بدون توجه به اعضای شورای رشت رقم خورد گفت: اخیراً اقداماتی در شهر انجام  و از اعضای شورا به‌عنوان منتخبین مردم رشت دورنگه داشته شد.

علوی بابیان اینکه سرپرست شهرداری رشت باید فرصت‌ها را غنیمت بشمارد تصریح کرد: در تلاشیم تا شهردار آینده رشت  از داخل مجموعه شهرداری انتخاب شود و یقیناً شورای اسلامی شهر رشت در این راستا باقدرت و قوت عمل خواهد کرد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: یقیناً استیضاح  شهردار پیامی روشن برای شورا و شهرداری رشت بود و إن شاءالله شورای پنجم نیز ادامه‌دهنده این راه خواهد بود.

انتهای پیام/

کلیدواژه


نظرات | ۰ نظر

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر بیمه روستا - 12 اسفند تا یک ماه نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir