خبر: 81528 / تاریخ انتشار : ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۷:۳۰:۵۸
رئیس اداره تبلیغات اسلامی لنگرود:

مسئولین باید رفتار و کردار علی (ع) را در دوران مسئولیت به‌کار برند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی لنگرود در مراسم شب شهادت امیرالمومنین در مسجد امام جعفر صادق(ع) گفت: مسئولین در هر جایی که هستند باید رفتار و کردار علی (ع) را مورد توجه قرار دهند و در دوران مسئولیت به‌کار برند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، حجت‌الاسلام محمد امیری، رئیس اداره تبلیغات اسلامی لنگرود در مراسم شب شهادت امیرالمومنین در مسجد امام جعفر صادق(ع) ضمن تسلیت بمناسبت سالروز شهادت امیرالمونین(ع)، اظهار کرد:حضرت علی (ع) با اجرای دستورات قرآن، پیروی از رسول مکرم اسلام (ص) و اجرای عملی عدالت در زندگی فردی و اجتماعی سرآمد بود که همین عامل باعث خشم و کینه توزی دشمنان اسلام شد.

 

وی افزود:حساسیت حضرت علی (ع)، نسبت به بیت المال، اداء حق مظلوم، تساوی در دسترسی به امکانات حکومتی، کوتاه کردن دست زیاده خواهان از اموال مردم و تقسیم عادلانه بیت المال باعث شدن تا آن حضرت مورد بغض دنیا طلبان و زیاده خواهان قرار گیرد.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی لنگرود، بیان داشت:عدالت محوری حضرت امیرالمومنین علی (ع) از جمله عواملی بوده که باعث شهادت آن امام همام شد و لذا آن حضرت شهید عدالت است.

 

این مسئول فرهنگی خاطر نشان کرد: مسئولین در هر جایی که هستند باید رفتار و کردار علی (ع) را مورد توجه قرار دهند و در دوران مسئولیت به‌کار برند.

کلیدواژه


نظرات | ۰ نظر

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir