خبر: 81634 / تاریخ انتشار : ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۰۷:۲۲:۱۵
به نفع سپرده‌گذاران ثامن است که وجوه خود را الآن دریافت نکنند

تجمع جمعی از مشتریان لنگرودی مؤسسه مالی اعتباری ثامن + تصویر

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، روز گذشته تعدادی از سپرده‌گذاران لنگرودی موسسه مالی اعتباری ثامن، داخل و مقابل در ورودی شعبه این موسسه در خیابان امام خمینی (ره) دست به تجمع اعتر... 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، روز گذشته تعدادی از سپرده‌گذاران لنگرودی موسسه مالی اعتباری ثامن، داخل و مقابل در ورودی شعبه این موسسه در خیابان امام خمینی (ره) دست به تجمع اعتراضی زدند.

 

تجمع‌کنندگان اعلام می‌کردند که این مؤسسه ورشکست شده و ما با تجمع در مقابل این شعبه خواستار بازپس‌گیری سپرده‌های خود هستیم.

 

مأموران نیروی انتظامی هم برای آرام کردن تجمع‌کنندگان و متفرق کردن آنان کمک کردند که تعداد تجمع‌کنندگان حدود ۲۰۰ نفر بود.

 

حوالی ساعت ۲۱ کارمندان موسسه ثامن با همکاری مأموران انتظامی تجمع کندگان را از داخل شعبه خارج و شعبه را که از ساعت کاری آن چند ساعت گذشته بود تعطیل کردند.

 

مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر در یک پیامی موضوع مذاکرات برای ادغام موسسه خود با موسسه اعتباری ثامن را تائید اما اعلام کرد: این ادغام زمانی صورت خواهد گرفت که مجوز بانک مرکزی برای کوثر از موسسه اعتباری به بانک تغییر کند.

 

عیسی رضایی مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر که هم‌زمان رئیس هیئت‌مدیره موسسه ثامن نیز است درباره ادغام این موسسه گفت: تفاهم‌ها در این مورد انجام‌شده اما باید بانک مرکزی مجوز تبدیل موسسه اعتباری کوثر به بانک کوثر را صادر کند تا ما نیز موسسه ثامن را در خود ادغام کنیم.

 

رضایی درباره سرنوشت سپرده‌های ثامن بعد از تشکیل بانک کوثر هم می‌گوید: به نفع سپرده‌گذاران ثامن است که وجوه خود را الآن دریافت نکنند چراکه برداشت پول زودتر از موعد شامل جریمه می‌شود و دوما اینکه بعد از تبدیل‌شدن کوثر به بانک و ادغام ثامن خدمات بهتری از سوی کوثر به سپرده‌گذاران ثامن داده خواهد شد. مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر در ادامه گفت: کوثر تجربه ادغام دارد. ما در یک‌زمان صندوق جوانان خیر در استان آذربایجان شرقی را در کوثر ادغام کرد و هیچ مشکلی نداشتیم. الآن بعد از تهران استان آذربایجان شرقی رتبه دوم سپرده‌گذاری در کوثر را دارد که به خاطر همین ادغام بود.

 

کلیدواژه


نظرات | ۳ نظر

ابراهیم
خرداد ۲۸, ۱۳۹۶ در ۱۳:۱۱

امان ازدست این موسسه های اعتباری هرکه چندتومن ازارثیه پدری بهشون میرسه فرداصبحش دم دربانک مرکزی دنبال مجوزبراگرفتن تاسیس موسسه مالی اونم بالابی گری وپارتی بازی نه براساس قانون میگن خوب فرضادوموردازتوصیه های قانون رامیتونی اجراکن بقیه بندهارووقتی شروع کردی کم کم خودتونوبه اون استانداردبرسونیدمردم ماهم که تشنه پول دراوردن تاصبحی ازخواب پامیشن وتابلوی تاسیس موسسه ای رامیبینندجلدی میرندیه ساک پول ازبانک دیگه میارن اونجابراسپرده گذاری ادعاهم دارنداینجاسودش بیشتره تسهیلات بهتروراحتترمیدن باالاخره میشه اینجوری این تولنگرودچندمینش هست البته مردم هم……

سخن حق
خرداد ۲۸, ۱۳۹۶ در ۱۳:۴۲

فقط یک جمله خواهشا میکنم با اسامی اهل بیت بازی نکنید.. چه قصور از شما یا بانک مرکزی را نمیدانم..فقط با نام امام رضا بازی نکنید.. مردم را اذیت نکنید ماه رمضان است ..ازخدا وامام رضا بترسید ای مدیران..

امید
خرداد ۲۸, ۱۳۹۶ در ۱۶:۰۹

خلاصه مردم شدند مسخره آقایان،آقای رضایی آیا کاسپین توانست پول مردم را بدهد تا شما بتوانید؟!خوب است شعور سپرده گذاران را به بازی نگیرید و فکری اساسی برای نظام بانکی بکنید چون سونامی انحلال بانکها همچنان قربانی میگیرد.

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir