خبر: 81697 / تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۰۳:۰۸:۵۴
براساس شنیده ها؛

ذاکری از شهرداری چاف و چمخاله رفتنی شد +گزینه های شهرداری

بر اساس شنیده ها، با توجه به اعضا جدید در پنجم شورای شهر چاف و چمخاله پیش‌بینی می‌شود که فرد دیگری غیر از گزینه فعلی به‌عنوان شهردار انتخاب شود و افرادی نیز به عنوان گزینه های شهرداری مطرح شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، نیمه دوم مردادماه آینده زمان آغاز به کار شورای دور پنجم شوراهای شهر و روستا است و قاعدتاً و طبق روال جاری در کشور شوراها به فکر تغییرات در هسته اصلی شهرداری می‌کنند و افرادی را به‌عنوان گزینه شهردار شدن در نظر می‌گیرند.

 

از ۵ عضو شورای شهر دور چهارم در چاف و چمخاله تنها یک نفر موفق به کسب آرا و حضور در شورای دور پنجم شد، با توجه به اعضا جدید در پنجم شورای شهر چاف و چمخاله پیش‌بینی می‌شود که فرد دیگری غیر از گزینه فعلی به‌عنوان شهردار انتخاب شود.

 

آریا محمدی، مهرداد وفایی، حامد آرزم، یاسر فرجود و حسن عسگری اعضا جدید شورای شهر دور پنجم در چاف و چمخاله هستند.

 

طبق آخرین شنیده‌ها، مهران مهراب پور، رضا پورمحمدی، منوچهر مهدی پور، مهدی شمسی، علی شفیعی، کمیل لاهوتی، امین رشیدی نژاد و علی شفیعی از گزینه‌های فعلی برای شهرداری چاف و چمخاله است.

 

۲۰ تیرماه ۱۳۹۴ زمان آغاز کار رضا همام ذاکری به‌عنوان شهردار چاف و چمخاله بود و تاکنون چند بار نیز از زیر تیغ امضا استیضاح اعضای شورای شهر عبور کرد، ولی ظاهراً پایان دور چهارم شورای شهر پایان شهرداری وی نیز است.

 

چمخاله با توجه به ظرفیت‌هایی که دارد یکی از شهرهایی است که برای نماینده لنگرود دارای اهمیت است و برای بهبود وضعیت آن نیز شخصاً پیگیری‌هایی را انجام می‌دهد که بندر چمخاله و کنارگذر به سمت لنگرود ازجمله این موارد است و تلاش می‌کند که چمخاله به‌عنوان یکی از مراکز توریستی و درآمدزا برای چمخاله و حتی شهرستان باشد.

 

دراین‌بین پیشنهاد‌هایی نیز به شهرداری چاف و چمخاله داده و در جلسات عمومی و چند نفره نیز به آن‌ها اشاره‌کرده است که از این دید فعالیت چشم‌گیری از شهرداری چاف و چمخاله مشاهده نمی‌شود و شاید بهتر باشد که بگوییم نماینده لنگرود نیز از شهرداری چاف و چمخاله رضایت ندارد.

 

بااین‌حال تا نیمه مرداد و زمان آغاز به کار شورای دور چهارم چیزی باقی نمانده است و باید منتظر ماند که آیا ذاکری برای بقای خود در این سمت اقدام به فعالیت می‌کند یا خیر.

انتهای پیام/

کلیدواژه


نظرات | ۸ نظر

غلامی
خرداد ۲۹, ۱۳۹۶ در ۰۷:۲۴

چه شایعات جالبی؟ قول میدم هیچ کدوم شهردار نشن.
البته بغیر از شفیعی که از شانس برخورداره بقیه گزینه های الکی هستند

منزوی
خرداد ۲۹, ۱۳۹۶ در ۰۸:۵۳

ببخشید چندتا رو از مدعیان جاموندند
مهندس مهدی رجایی دکتر مازیارخداجو مهندس فریبرز لاهوتی مهندس افشین گلباغی

    لنگرودبی
    تیر ۱, ۱۳۹۶ در ۱۳:۳۰

    عالی بود

ابراهیم
خرداد ۲۹, ۱۳۹۶ در ۱۳:۱۶

یه جوری ماملت پیگیرشوراوشهرداری هستیم انگارگروه جدیدکه میخوان بیان برامردم شق القمرمیکنندنه داداش هیچ خبری نیست اگراین دوره شوراوافرادش برای من نوعی کاری انجام دادندوگره ای ازکارهای مونده من واکردندوسفارش برای بچه هام توادارات کردندجهت کاریابی ودههامورداینچنانی اونوقت انقدردربوق وکرنامیکنیم که واقعااین دوره شوراپرکارمردمی وصاف وصادق بودندامااگردرکوچکترین موردجواب نمیشه بشنویم وای خدایادیگه نگوونپرس کل نظام زیرسواله این ایده براکثریت جامعه حکم فرماست نفرمائیدنه که ….البته ظهوراینگونه ایده برمیگرده به عملکردعده ای درراس امورمملکتی راستی میانگین سنی شورای چاف وچمخاله انگارخیلی جوان هست نمیدونیم بایدتحسین کردیابایدمنتظربودبعدچهارسال بگیم خیلی جوان بودندتجربه نداشتندکه خدانکنه راستی یه اسم لاهوتی هم جزءگزینه هابود!!!!

باد
خرداد ۲۹, ۱۳۹۶ در ۱۹:۵۱

گزینه های دیگرم هستش ۱ پدر پسرشجاه ۲ خود پسرشجاه۳ هاج زنبور عسل ۴ مادر هاج زنبور عسل۵ روباه مکار -۶پدر ژبیتو-۷ جودی ابوت-۷احمد ملایی-* مامور مخصوص حاکم بزرگ میتی کومون

علی
خرداد ۳۰, ۱۳۹۶ در ۰۸:۵۳

ذاکری شهرداری بود که عملش خیلی بهتر از عملکردش بود
راستی شورای جدید هم یکی دیگر امده که ظاهرا این هم مثل شهردار ذاکری عملش خیلی بهتر هستش و ظاهرا با هم دیگر تیم خوبی میشوند

بچه چمخاله
خرداد ۳۱, ۱۳۹۶ در ۱۸:۱۳

انشالله همیشه خوش خبر باشید.

همشهری
تیر ۳, ۱۳۹۶ در ۰۸:۲۲

ظاهرا تمام شهرستان لنگرود را کومله ای ها قرق کردند چندین سال هستش که بر این منوال بوده ظاهرا بعد از لنگرود حالا نوبت چاف و جمخاله هستش اقایون قحطی الرجال نداریم که هر کسی در شهر خودش ادمهای تحصیلکرده و با تجربه ای دارد چند نمونمه مثال موردی میزنم
ریس اداره پست لنگرود
ریس هلال احمر لنگرود
ریس اداره ورزش لنگرود
….
حالا هم چاف و چمخاله
شهردار چاف و چمخاله
ریس اداره گاز چمخاله
آقایون دیگر از حجب و حیا مردم سواستفاده نکنید بسته دیگرآقای نماینده ای که مدیر کل از یک استان دیگر میاد توی گیلان و شما تریبون مجلس را پاره میکنید یه خورده هم بفکر بومی سازی مسولین در حوزه خود باشید تمنا میکنم یه خورده بیشتر فکر کنید و به عواقب کار خودتان بیاندیشید.

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir