خبر: 81710 / تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۱۱:۳۹
رئیس شورای رشت مطرح کرد

نامگذاری خیابانی در رشت به نام پاکبانان

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به بازگرداندن طلای پیداشده در هفته گذشته توسط پاکبان شهرداری به صاحبش گفت: پیشنهاد می‌کنم تا خیابان یا معبری بنام پاکبانان زحمتکش نام‌گذاری شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، مسعود کاظمی در جلسه علنی دیروز شورای رشت ضمن تسلیت شهادت شهید حسن عشوری در درگیری با گروهک تکفیری اظهار کرد: بار دیگر با شهدا پیمان می‌بندیم که از آرمان‌های اسلام و انقلاب دفاع کنیم.

وی با اشاره به بازگرداندن طلای پیداشده در هفته گذشته توسط پاکبان شهرداری به صاحبش افزود: اکبر صبری پاکبان شهرداری رشت هفته اخیر قطعه طلایی را پیدا کرد و با حفظ اخلاق و وجدان آن را به صاحبش بازگرداند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت بابیان اینکه پاکبان‌ها مشکلات متعددی دارد گفت: پاکبانان شهرداری رشت به علت تأخیر در دریافت حقوق با مشکلات متعددی مواجه هستند اما این پاکبان امانت‌دار باوجود مشکلات متعدد مالی درنهایت صداقت قطعه طلا را به صاحبش بازگرداند.

مسعود کاظمی تأکید کرد: پیشنهاد می‌کنم تا خیابان یا معبری بنام پاکبانان زحمتکش نام‌گذاری شود تا این‌گونه قدردان بخشی از زحمات آنان باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت نیز ضمن تأکید به‌منظور پرداخت حقوق معوقه پاکبانان شهرداری رشت خاطرنشان کرد: شهرداری رشت پرداخت معوقات پیمانکاران محل دپوی زباله در سراوان را در دستور کار قرار دهند.

کاظمی بابیان اینکه از شهرداری رشت تقاضا دارم تا به این موضوع رسیدگی و از بروز هرگونه مشکل جلوگیری کنند افزود: تأخیر در پرداخت معوقات بارها موجب نارضایتی پیمانکاران شده است و با توجه به فرارسیدن فصل گرما عدم همکاری پیمانکاران می‌توانند مشکلات فراوانی را ایجاد کند.

 محمدعلی رفیعی نوده از اعضای شورای اسلامی شهر رشت نیز ضمن تقدیر از این اقدام پاکبان شهرداری رشت گفت: این‌گونه اقدامات ستودنی است و بنده به‌عنوان یک عضو شورای اسلامی شهر رشت شخصاً با اهدای یک سکه تمام بهار آزادی از وی تقدیر خواهم کرد.

عضو دیگر شورای اسلامی شهر رشت نیز با تقدیر از این حرکت پاکبان شهرداری رشت تصریح کرد: حرکت پاکبان زحمتکش شهرداری رشت بسیار زیبا مقابل احترام است.

فاطمه شیرزاد افزود: به‌عنوان مسئول کارگروه اقشار آسیب‌پذیر شهرداری رشت هدیه‌ای جهت تقدیر از این حرکت پاکبان شهرداری رشت تهیه و تقدیم وی خواهد شد.

انتهای پیام/

کلیدواژه


نظرات | ۰ نظر

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir