روحانی با عوامفریبی در انتخابات رأی آورد/ روحانی برای تفهیم مشروعیت رهبری اسناد ۹دی را مرور کند
روحانی با عوامفریبی در انتخابات رأی آورد/ روحانی برای تفهیم مشروعیت رهبری اسناد ۹دی را مرور کند

نماینده مردم تالش گفت: روحانی در انتخابات عوامفریبی کرده است و با اعمال فریبکارانه موفق شد رأی مردم را کسب کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، محمود شکری در گفتگو با خبرنگار ۸دی در واکنش به اظهارات عجیب روحانی در خصوص تقطیع کلام امیرالمومنین علیه السلام مبنی بر اینکه مبنای ولایت از نظر حضرت، نظر مردم است و هر کسی را که شما مردم انتخاب کنید من اطاعت می کنم، اظهار داشت: الحمدلله مردم ما به رهبری رای داده اند و آنچه که حسن فریدون می گوید خلاف واقع است.

وی با بیان اینکه روحانی در انتخابات همچون معاویه عمل کرده است افزود: اگر الآن از مردمی که به روحانی رای داده اند سوال کنید از وی ناراحت هستند.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در خانه ملت با بیان اینکه مشروعیت رئیس جمهوری روحانی برای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم با اعمال فریبکارانه‌اش زیر سوال است گفت: کسی باید کلام حضرت امیر را بیان کند که خودش مشروعیت مردمی داشته باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار کرد: کسی که با کلاهبرداری از مردم رای بگیرد و مردم در جریان نباشند مشروعیت رئیس جمهوری از وی ستانده می شود.

شکری به سخنان یکی از اشخاص در حوزه انتخابیه خود در جریان انتخابات گذشته اشاره کرد و گفت: از پدری سوال کردند که چرا به روحانی رای داده ای، گفته فرزندم از مدرسه آمده و گفته باید به روحانی رای بدهی و اگر به رئیسی رای بدهید ما تابستان هم باید به مدرسه برویم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ما در راستای اسلام و دین و با مشروعیت اقدام می کنیم، افزود: مقام معظم رهبری مشروعیت مردمی دارند و اگر روحانی قرار است تفهیم شود برود فیلم و اسناد مربوط به ۸دی مردم رشت و یا ۹۹ دی مردم کشور را مرور کند.

وی با بیان اینکه دیدگاه ما این است که ببینیم مردم نگاهشان کجاست و حرف چه کسی را گوش می کنند، بیان کرد: تیم روحانی در ایام انتخابات قرآن به نیزه و فریبکاری کرد و رای مردم را با فریبکاری بدست آوردند.