اصحاب رسانه مبارزان با ناتوی فرهنگی و جنگ نرم هستند
اصحاب رسانه مبارزان با ناتوی فرهنگی و جنگ نرم هستند

عضو مجلس خبرگان رهبری بابیان اینکه خبرنگاری یک شغل دینی است گفت: خبرنگار یک وظیفه دینی دارد و آن حرکت در مسیر اسلام و انقلاب است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، آیت‌الله احمد پروایی ظهر امروز در دفتر خود در جمع اصحاب رسانه بابیان اینکه بیشترین غصه‌ها به دلیل از دست دادن فرصت‌هاست اظهار کرد: باید از این فرصت‌های کوتاه تا پایان ماه رمضان استفاده کنیم.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت علی (ع) تصریح کرد: حرکت سپاه ایران در دنیا اثبات کرد که ایران اسلامی در اوج عظمت و اقتدار است.

وی با اشاره بر اینکه دشمن خبیث کوردل است افزود: باید فرزندان انقلاب در مقابل این ترقه‌بازی‌های دشمن حرکتی کنند که دشمن طمع نکند.

پروایی با اشاره به بی‌مهری‌هایی که برخی نسبت به شهدای مدافع حرم گفت: امروز همه آحاد جامعه فهمیدند شهدای مدافع حرم مدافع امنیت، انقلاب، نوامیس و حیثیت ما هستند و امروز همه ملت ایران به رشادت‌های این شهدا افتخار می‌کنند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری در رابطه با عید سعید فطر گفت: أنشاءالله عیدی ما فرج امام زمان (عج) و نابودی کامل دشمنان اسلام و انقلاب باشد.

وی تفکر بسیجی را تفکری انقلابی و اسلامی دانست و اظهار کرد: رسانه‌های ما در مقابل دنیای کفر می‌جنگند اگرچه با امکانات کمتر، اما ان تنصرالله ینصرکم، اگر رسانه‌های ما در مسیر خدا حرکت کنند در جنگ نابرابر موفق خواهیم شد.p>

پروایی خطاب به اصحاب رسانه گفت: اگر امروز روایات زیادی داریم، توسط راویان صورت گرفته است، ناقلان خبر نیز همین مأموریت را دارند، اصلی‌ترین لازمه خبرنگار پایبندی به مکتب اهل‌بیت و قرآن است.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: ناتوی فرهنگی و جنگ نرم امروز می‌طلبد که هجوم نرمی علیه آن صورت بگیرد و این کار تنها از دست اصحاب رسانه برمی‌آید، خبرنگاری شغلی مقدس است اگر در این چهارچوب قرار بگیرد.

پروایی بابیان اینکه کار خبرنگار کار بزرگی است گفت: خبرنگاری یک شغل دینی است، گاهی یک خبر درست یک امتی را نجات می‌دهد.

وی در پاسخ به اظهار نگرانی یکی از خبرنگاران مبنی بر شکایت پیاپی یکی از نمایندگان رشت از رسانه‌های منتقد گفت: اصحاب رسانه نباید با حرف‌وحدیث‌ها پا پس بکشند، اگر استقامت کنید نتیجه مطلوب حاصل خواهد شد.

عضو مجلس خبرگان رهبری شهدای رسانه را مظلوم‌ترین شهدا دانست و افزود: یکی از وظایف رسانه زدودن جهل از جامعه است، بنابراین برای شناساندن این شهدای گران‌قدر باید تلاش کرد.

انتهای پیام/