صدور حکم متهمان پرونده اسیدپاشی در زابل
صدور حکم متهمان پرونده اسیدپاشی در زابل

رئیس دادگستری زابل از صدور حکم ۲ متهم پرونده اسیدپاشی در این شهرستان خبر داد و گفت: یکی از متهمان به اعدام و دیگری به حبس طولانی‌مدت محکوم شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، ابوالفضل نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار زابل از صدور حکم ۲ متهم پرونده اسیدپاشی در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: یکی از متهمان این پرونده به اعدام و دیگری به حبس طولانی‌مدت محکوم شده است.

رئیس دادگستری زابل ادامه داد: حکم پرونده اسیدپاشی که مربوط به مردادماه سال گذشته است توسط دیوان عالی کشور صادر شده و به‌زودی طی تشریفات قانونی اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه متهمان پرونده اسیدپاشی در زابل ۵ روز پس از ارتکاب جرم دستگیر شدند، اضافه کرد: با توجه به حساسیت این پرونده تحقیقات لازم جهت تکمیل آن با سرعت و دقت انجام و پرونده جهت صدور حکم به دیوان عالی کشور ارسال شد.

نجفی با تأکید بر اینکه رأی این پرونده در کوتاهترین زمان ممکن صادر شده، گفت: موضوع این پرونده اخلاقی بوده است و ما مصمم هستیم با افرادی مانند متهمان این پرونده که به هر نحوی قصد دارند در نظم و امنیت عمومی جامعه اختلال ایجاد کنند، برخورد جدی داشته باشیم.

انتهای پیام/