رئیس اداره بهزیستی لنگرود گفت: امشب دومین ضیافت افطاری بیش از ۲۰۰ نفر از مددجویان و توانخواهان تحت پوشش با حضور مسئولین شهرستان و مدیر کل بهزیستی استان در مسجد جامع کومله برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، پیمان محمدی پور، رئیس اداره بهزیستی لنگرود در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: مردم نیک اندیش شهرستان لنگرود همیشه همراه جامعه هدف بهزیستی هستند و امسال نیز مهربانی آنان بیش از پیش در ماه مبارک رمضان شامل حال بهزیستی شهرستان شد.

 

وی از توزیع بیش از ۳۰۰ سبد کالا در ماه مبارک رمضان بین مددجویان و توانخواهان بهزیستی شهرستان خبر داد و افزود: سقف ارزش سبد کالا از ۵۰ تا ۴۰۰ هزار تومان است که ارزش ریالی این تعداد سبد کالا هم  ۳۰ میلیون تومان برآورد شد.

 

محمدی پور با اشاره به اینکه بیش از ۷۰ درصد سبد کالای توزیع شده در بین مددجویان بهزیستی توسط خیرین شهرستان تامین شد، اظهار کرد: خیرین در خرید وسایل کمک توانبخشی از جمله ویلچر، تخت، تشک مواج و غیره هم مشارکت دارند.

 

رئیس اداره بهزیستی لنگرود با اشاره به ساماندهی ضیافت افطاری برای ایتام تحت پوشش در شهرستان، تصریح کرد: ضیافت افطاری با حضور بیش از ۸۰ نفر از ایتام تحت پوشش بهزیستی در پانزدهمین روز از ماه مبارک رمضان برگزار شد که امشب نیز دومین ضیافت افطاری با حضور مسئولین شهرستان و مدیر کل بهزیستی استان در مسجد جامع کومله برگزار می شود که ۲۰۰ نفر از مددجویان و توانخواهان تحت پوشش حضور خواهند یافت.

 

مردم با اختصاص دادن مبلغ زکات فطریه به ایتام همراه مجموعه بهزیستی باشند

 

وی با قدردانی از مهربانی مردم نیک اندیش شهرستان لنگرود، افزود: امیدواریم مهربانی مردم تا پایان ماه رمضان و به ویژه در روز عید سعید فطر با اختصاص دادن مبلغ زکات فطریه به ایتام، معلولین، زنان بی سرپرست همراه مجموعه بهزیستی باشند.

 

 محمدی پور تصریح کرد: در حال حاضر بیش از دو هزار و ۳۰۰ نفر از معلولین و ۵۰۰ نفر از زنان و کودکان بدسرپرست و بی سرپرست تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان لنگرود هستند.