رئیس اداره بهزیستی لنگرود با بیان اینکه مردم فهیم شهرستان بیشتر ازسنوات ماضی به بهزیستی و جامعه هدف آن توجه کنند، گفت: ۸۵ صندوق آماده جمع آوری زکات فطریه در شهرستان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، پیمان محمدی پور، رئیس اداره بهزیستی لنگرود با بیان اینکه مردم بیشتر از سنوات گذشته به بهزیستی و جامعه هدف آن توجه کنند، به خبرنگارخبرگزاری شبستان گفت: امسال نیز بهزیستی شهرستان آمادگی دارد زکات فطریه شهروندان را در روز عید سعید فطر جمع آوری کند.

 

وی با تاکید بر اینکه وجوهات دریافتی  در کترین زمان ممکن بین جامعه هدف بهزیستی توزیع می شود، اظهار کرد: معلولین، ایتام، زنان بی سرپرست و بد سرپرست از جمله جامعه هدف بهزیستی است که سال گذشته نیز  بالغ بر ۲۵ میلیون تومان زکات فطریه در شهرستان جمع آوری شد.

 

محمدی پور از استقرار ۸۵ صندوق توسط مراکز و موسسات تحت نظارت بهزیستی در سطح شهرستان برای جمع آوری زکات فطریه خبر داد و افزود: از این تعداد ۴۵ صندوق ثابت و مابقی نیز سیار هستند.

 

رئیس اداره بهزیستی لنگرود ادامه داد: بهزیستی لنگرود آمادگی دارد زکات فطریه شهروندان را هم از طریق صندوق های پیش بینی شده در سطح شهر و هم به صورت حضوری در اداره دریافت کند.

 

وی با بیان اینکه زکات فطریه به صورت الکترونیکی هم قابل پرداخت است، اذعان کرد:  هر ایرانی  مبلغ مورد نظر را از طریق #۷*۶*۱*۷۲۴* میتواند همگام با اداره بهزیستی استان حامی کودکان بی سرپرست، معلولین، زنان سرپرست خانوار و افراد آسیب دیده اجتماعی باشند.

 

رئیس اداره  بهزیستی لنگرود از مردم فهیم شهرستان درخواست کرد که بیشتر ازسنوات ماضی به بهزیستی و جامعه هدف آن توجه کنند چرا که به تنهایی نمی توان از عهده مشکلات مددجویان  و توانخواهان تحت پوشش برآمد.

 

گفتنی است،  در حال حاضر بیش از دو هزار و ۳۰۰ نفر از معلولین و ۵۰۰ نفر از زنان و کودکان بدسرپرست و بی سرپرست تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان لنگرود هستند.