هرکسی از مسیر قانون خارج شود باید در افکار عمومی به‌عنوان یک متجاوز شناخته شود

فرماندار شهرستان لنگرود گفت: قانون یک مرز است و هرکسی از مسیر قانون خارج شود باید در افکار عمومی به‌عنوان یک متجاوز شناخته و معرفی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، سید رضا جوادپور پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس دادگستری لنگرود که در سالن آمفی‌تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهر برگزار شد، اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی یکی از توصیه‌های مؤکد رهبر معظم انقلاب است که در هر سخنرانی اشاراتی به آن دارند و دلیل این تأکید برای تولید، اشتغال، رفع بیکاری و چرخش اقتصاد داخلی است که درواقع این‌یک روی سکه انقلاب است.

 

وی بابیان اینکه استکبارستیزی و پایبندی به آرمان‌های امام راحل و شهدا روی دیگر سکه انقلاب است، گفت: در کنار وحدت ملی، اتحاد، همدلی و هم‌زبانی ازجمله توصیه‌هایی است که باید توسط مردم و مسئولین در نظر گرفته شود البته این موارد منافاتی با اختلاف‌سلیقه‌ها ندارد.

 

فرماندار شهرستان لنگرود افزود: در مدتی که در این جایگاه در شهرستان خدمت می‌کنم برداشت من این است که اتحاد، همدلی و هم‌زبانی در بین مسئولین شهرستان وجود داشت و همه مدیران در حد توان برای خدمت به مردم تلاش کردند.

 

جوادپور با تأکید بر اینکه باید همه کارها در مسیر قانون باشد، تصریح کرد: قانون یک مرز است و هرکسی از مسیر قانون خارج شود باید در افکار عمومی به‌عنوان یک متجاوز شناخته و معرفی شود.

 

وی با اشاره به تمهیدات قوه قضائیه برای اجرای عدالت و امنیت، گفت: امنیت محصول یک کار گروهی و دسته‌جمعی توسط تمام دستگاه‌های نظامی، امنیتی و قضایی است که برای حفظ و پایداری امنیت در جامعه تلاش می‌کنند.

 

فرماندار لنگرود افزود: امروز بیشترین ناامنی موردتوجه مجرمین است و در هیچ لحظه‌ای احساس امنیت نمی‌کنند، چراکه با چشمان تیزبین دستگاه‌های امنیتی مواجه هستند.

 

به گزارش لنگرخبر، در این مراسم از زحمات علی اصغر حیدرنژاد تقدیر و تیمور یوسفی قلعه‌رودخانی به عنوان رئیس جدید دادگستری شهرستان لنگرود معارفه شد.

انتهای پیام/