هرکسی از مسیر قانون خارج شود باید در افکار عمومی به‌عنوان یک متجاوز شناخته شود
هرکسی از مسیر قانون خارج شود باید در افکار عمومی به‌عنوان یک متجاوز شناخته شود

فرماندار شهرستان لنگرود گفت: قانون یک مرز است و هرکسی از مسیر قانون خارج شود باید در افکار عمومی به‌عنوان یک متجاوز شناخته و معرفی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، سید رضا جوادپور پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس دادگستری لنگرود که در سالن آمفی‌تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهر برگزار شد، اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی یکی از توصیه‌های مؤکد رهبر معظم انقلاب است که در هر سخنرانی اشاراتی به آن دارند و دلیل این تأکید برای تولید، اشتغال، رفع بیکاری و چرخش اقتصاد داخلی است که درواقع این‌یک روی سکه انقلاب است.

 

وی بابیان اینکه استکبارستیزی و پایبندی به آرمان‌های امام راحل و شهدا روی دیگر سکه انقلاب است، گفت: در کنار وحدت ملی، اتحاد، همدلی و هم‌زبانی ازجمله توصیه‌هایی است که باید توسط مردم و مسئولین در نظر گرفته شود البته این موارد منافاتی با اختلاف‌سلیقه‌ها ندارد.

 

فرماندار شهرستان لنگرود افزود: در مدتی که در این جایگاه در شهرستان خدمت می‌کنم برداشت من این است که اتحاد، همدلی و هم‌زبانی در بین مسئولین شهرستان وجود داشت و همه مدیران در حد توان برای خدمت به مردم تلاش کردند.

 

جوادپور با تأکید بر اینکه باید همه کارها در مسیر قانون باشد، تصریح کرد: قانون یک مرز است و هرکسی از مسیر قانون خارج شود باید در افکار عمومی به‌عنوان یک متجاوز شناخته و معرفی شود.

 

وی با اشاره به تمهیدات قوه قضائیه برای اجرای عدالت و امنیت، گفت: امنیت محصول یک کار گروهی و دسته‌جمعی توسط تمام دستگاه‌های نظامی، امنیتی و قضایی است که برای حفظ و پایداری امنیت در جامعه تلاش می‌کنند.

 

فرماندار لنگرود افزود: امروز بیشترین ناامنی موردتوجه مجرمین است و در هیچ لحظه‌ای احساس امنیت نمی‌کنند، چراکه با چشمان تیزبین دستگاه‌های امنیتی مواجه هستند.

 

به گزارش لنگرخبر، در این مراسم از زحمات علی اصغر حیدرنژاد تقدیر و تیمور یوسفی قلعه‌رودخانی به عنوان رئیس جدید دادگستری شهرستان لنگرود معارفه شد.

انتهای پیام/