برخی هزینه‌های شخصی خود را از اموال شهرداری رشت تأمین می‌کنند
برخی هزینه‌های شخصی خود را از اموال شهرداری رشت تأمین می‌کنند

باقری عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه برخی از افراد هزینه های شخصی خود را نیز از اموال شهرداری رشت تامین میکنند گفت: باید در این خصوص شفاف سازی شود و اجازه ندهیم بعضی ها هزینه چیپس وپفک خود را از بیت المال شهرداری تامین کنند.انتهای پیام

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، رئیس شورای اسلامی شهر رشت پیش از ظهر امروز در یک‌صد و نود و چهارمین جلسه علنی شورای رشت در محل جلسات این شورا با گرامیداشت سالروز شهادت اظهار کرد: یازدهم تیرماه سالروز شهادت چهارمین شهید محراب شهید آیت‌الله صدوقی است که ایشان از یاران صدیق امام راحل بودند که برای تحقق اهداف اسلام و انقلاب تلاش‌های فراوانی انجام داد.

مسعود کاظمی با اشاره به دوازدهم تیرماه سالروز حمله ددمنشانه آمریکای جنایتکار به هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: دوازدهم تیرماه مصادف با سالروز حمله آمریکای جنایتکار به هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران است که طی آن تعداد بی‌شماری از هم‌وطنان ما به شهادت رسیدند و این موضوع موجب حزن و اندوه همگان شد.

عضو شورای اسلامی رشت نیز با تأکید بر ایجاد تعاملات و همکاری‌های دوجانبه مابین شورا و شهرداری رشت اظهار کرد: باید تلاش شود تا فضایی توأم با آرامش بر شهرداری حاکم باشد.

فاطمه شیرزاد بابیان اینکه تقاضا دارم موضوع پرداخت به‌موقع حقوق و مزایا و حق بیمه پرسنل شهرداری رشت در اولویت قرارگرفته افزود: باگذشت حدود پنج ماه از سال جدید هیچ‌گونه اقدام مؤثری در این خصوص بازسازی سالن ورزشی بانوان واقع در باقرآباد و سالن حجاب رشت انجام‌نشده است.

وی با اشاره به اینکه پارک بانوان رشت واقع در منظریه نیز از شرایط خوبی برخوردار نیست گفت: امیدوارم قول‌هایی که در حوزه ورزش به تیم‌های فوتبال و فوتسال بانوان رشت داده‌شده هرچه سریع‌تر محقق شود.

شیرزاد با اشاره به کمبود ناوگان اتوبوس‌رانی در رشت گفت: متأسفانه کمبود ناوگان اتوبوس‌رانی در محلات حاشیه‌نشین از جمله حمیدیان، عینک و… از جمله مواردی است که بارها شهروندان به خاطر آن  به اعضای شورا مراجعه کرده‌اند.

 یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی رشت نیز با اشاره به بازارچه تختی رشت گفت: بر اساس مصوبه شهرداری رشت در این بازارچه می‌تواند سه مغازه را تملک کند اما شهرداری بیش از مصوبه موجود اقدام به خرید و تملک کرده است.

محمود باقری خطیبانی افزود: متأسفانه طی چهار سال فعالیت شورای چهارم شهرداری موفق به محقق شدن بودجه نشد و در شرایط فعلی هم پیمانکاران برای دریافت مطالبات خود پشت درب اتاق شهرداران حضور دارند.

وی بابیان اینکه برخی از افراد هزینه‌های شخصی خود را نیز از اموال شهرداری رشت تأمین می‌کنند تصریح کرد: باید در این خصوص شفاف‌سازی شود و اجازه ندهیم بعضی‌ها هزینه چیپس و پفک خود را از بیت‌المال شهرداری تأمین کنند.

انتهای پیام/