رئیس‌جمهور بدون نگرش سیاسی پاسخ نمایندگان را بدهد

نماینده مردم زنجان در مجلس گفت: امیدواریم رئیس‌جمهور بدون نگرش سیاسی در مجلس حضور پیدا کند و پاسخ مناسبی به نمایندگان ارائه کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، علی وقف‌چی نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه طرح سوال از رئیس‌جمهور روز گذشته (یکشنبه ۱۱ تیر) با ۱۳۲ امضاء تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس شد، گفت: امروز یکی از دغدغه‌های اصلی نمایندگان مجلس حل‌ و فصل مشکلات ایجاد شده برای موسسات مالی و اعتباری است.

نماینده مردم زنجان در مجلس با بیان اینکه امیدواریم رئیس‌جمهور بدون نگرش سیاسی در مجلس حضور پیدا کند و پاسخ مناسبی به نمایندگان ارائه کند، افزود: در نامه‌ای که به هیئت‌رئیسه مجلس ارائه شد از تمامی طیف‌های سیاسی در پارلمان  آن را امضا کرده بودند.

وقف‌چی تصریح کرد: حتی افرادی از طیف‌های اصلاح‌طلب (لیست امید) همچون آقای علی مطهری و فتحی نیز این نامه را امضا کرده‌اند و خواستار حضور رئیس‌جمهور در صحن علنی مجلس برای پاسخ‌گویی به مشکلات پیش آمده شده‌اند.

وی اظهار داشت: برخی از نمایندگان نیز به دلیل محدویت‌هایی که داشتند حاضر به امضای نامه طرح سوال از رئیس‌جمهور نشدند، اما قول هرگونه همکاری را داده‌اند.

انتهای پیام/