مسابقه خاطره نویسی” اولین لحظه عاشقی ” و ” یک جمله یک عکس”در لنگرود
مسابقه خاطره نویسی” اولین لحظه عاشقی ” و ” یک جمله یک عکس”در لنگرود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لنگرود از برگزاری مسابقه خاطره نویسی” اولین لحظه عاشقی و یک جمله یک عکس” پیرامون مساله حجاب در لنگرود خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر،حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی پاکیزه، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لنگرود از برگزاری مسابقه خاطره نویسی” اولین لحظه عاشقی” با محوریت عفاف و حجاب  خبر داد و به خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: این مسابقه به مناسبت ۲۱ تیر روز ملی عفاف و حجاب برگزار می شود و علاقمندان باید خاطرات اولین لحظه عاشقی را ( یعنی زمانی که اولین بار چادر سر کردم یادم هست که…) ارسال کنند.

 

وی با بیان اینکه خاطرات ارسالی به صورت کتابچه چاپ خواهد شد ، افزود: علاقمندان به شرکت در این مسابقه باید  خاطرات خود را حداکثر تا تاریخ ۲۰ مرداد به آستان مقدس امامزاده حسن(ع) کومله و یا به اداره اوقاف و امور خیریه لنگرود و پست الکترونیکی farhangi.emamzade@gmail.com ارسال کنند.

 

حجت الاسلام پاکیزه  با بیان اینکه نتایج در اختتامیه طرح نشاط معنوی لنگرود اعلام می شود، تصریح کرد:  به آثار برتر هدایایی اعم از کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و غیره به رسم یادبود اهدا می شود.

 

وی با اشاره به اینکه به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب مسابقه فرهنگی دیگری تحت عنوان ”  یک جمله- یک عکس”  در شهرستان برگزار می شود، خاطرنشان کرد: علاقمندان باید جملات زیبای خود را پیرامون جایگاه و اهمیت مساله حجاب در قالبی حداکثر ده کلمه به همراه یک عکس با مضمون حجاب و عفاف تهیه و به شماره ۰۹۳۸۱۷۴۳۵۵۱ از طریق پیام رسان تلگرام ارسال کنند.

 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لنگرود ادامه داد: حداکثر مهلت ارسال آثار ۲۱ تیر است و به پنج اثر برتربه انتخاب هیات داوران جوایز نفیسی اهدا می شود.

 

وی  در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه ۱۴ امامزاده و بقاع متبرکه شهرستان  در اجرای طرح نشاط معنوی مشارکت می کنند، اظهار کرد: طرح  تابستانی  نشاط معنوی با رویکرد افزایش پشتوانه مذهبی  و دینی نوجوانان و جوانان است که این کلاس ها از ۱۷ تیر تا ۲۶ مرداد ادامه دارد.

 

حجت الاسلام پاکیزه با بیان اینکه گروه های سنی ۷ تا ۱۷ سال با مراجعه به مراکز فرهنگی قرآنی بقاع متبرکه در این طرح تابستانی نام نویسی کنند، افزود: آموزش معارف دینی، مسابقات فرهنگی، کلاس های آموزش روخوانی و روانخوانی و حفظ قرآن کریم،   کلاس های هنری و فنی و حرفه ای، مسابقات ورزشی از جمله عناوین کلاس های بقاع متبرکه است.