اظهارات بانک مرکزى مبنى مجوز فعالیت موسسه کاسپین را تایید نمی کنیم

لاهوتى ادامه داد: ما اظهارات بانک مرکزى مبنى بر اینکه موسساتى همچون کاسپین مجوز فعالیت از سوى ما نداشتند را تایید نمی کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، مهرداد لاهوتى نماینده مردم لنگرود در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان  درباره آخرین وضعیت بررسى موسسه مالى کاسپین اظهار داشت: رییس مجلس شوراى اسلامى بررسی این موضوع را به پزشکیان نایب رئیس مجلس محول کرده است.

وى افزود: پزشکیان جلساتى را در این زمینه برگزار کرده و مشغول پیگیرى است.

لاهوتى ادامه داد: ما اظهارات بانک مرکزى مبنى بر اینکه موسساتى همچون کاسپین مجوز فعالیت از سوى ما نداشتند را تایید نمی کنیم.

نماینده مردم لنگرود گفت: متاسفانه با این اتفاق آسیبى به مردم و نظام وارد شده چراکه مردم این مسائل را از سوى حاکمیت می‌دانند و از اشتباه مدیریتى افراد اطلاعى ندارند.

وى خاطرنشان کرد: باید با هرکسی که مرتکب این عمل خلاف شده برخورد کرد همچنین مسئولان بانک مرکزى هم باید پاسخگو باشند.

لاهوتى متذکر شد: وضعیت کسانى که سپرده آن‌ها کمتر از ۵٠ میلیون بود، تا حدودى تعیین تکلیف شدند اما سپرده ٩٠ درصد از سرمایه گذاران بیش از ١٠٠ میلیون تومان است لذا ابتدا بدهى این افراد باید تسویه شود.

نماینده مردم لنگرود تصریح کرد: باید راهکارى مناسب براى ٧ درصد از سرمایه گذارانى که سپرده آن‌ها بیش از ١٠٠ میلیون تومان است، پیدا شود.

انتهاى پیام/