اهدای۳۰۰ عنوان کتاب به کتابخانه عمومی حضرت زهرا(س) کومله
اهدای۳۰۰ عنوان کتاب به کتابخانه عمومی حضرت زهرا(س) کومله

مهرداد لاهوتی، نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از کتابخانه عمومی حضرت زهرا(س) شهر کومله، ۳۰۰ عنوان کتاب به این مرکز اهدا کرد.

فاطمه اسماعیل پور در گفت و گو با خبرنگار لنگرخبر اظهار کرد: ۳۰۰ عنوان کتاب به کتابخانه عمومی حضرت زهرا(س) شهر کومله توسط مهرداد لاهوتی نماینده مردم شهرستان لنگرود اهدا شده است.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لنگرود  افزود: لاهوتی طی بازدید از این کتابخانه ضمن بررسی مشکلات این کتابخانه از نزدیک در جریان فعالیت آن قرار گرفت، نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی همچنین در دیدار با مسئول کتابخانه عمومی حضرت زهرا (س) ضمن قدردانی از تلاش های کتابداران شهرستان لنگرود رشد شاخص های مطالعه در این شهرستان را مرهون تلاش های ایشان عنوان کرد.

لاهوتی، نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی همچنین در پایان این بازدید، تعداد ۳۰۰ عنوان کتاب در موضوعات متنوع علمی به کتابخانه عمومی حضرت زهرا(س) کومله اهدا کرد.

در این بازدید ابراهیم گلبویی مسئول کتابخانه حضرت زهرا کومله نیز ضمن ارائه گزارشی از وضعیت و شخص های مطالعه در شهر کومله در خصوص فعالیت بخش های مختلف کتابخانه، تعداد منابع، شرایط عضویت و همچنین تعداد اعضا، برنامه های فرهنگی و فراغتی جوانان و نوجوانان توضیحاتی ارائه کرد.