آغاز عملیات اجرایی هفتمین خانه عالم لنگرود در میان محله پاپکیاده
آغاز عملیات اجرایی هفتمین خانه عالم لنگرود در میان محله پاپکیاده

رئیس اداره تبلیغات اسلامی لنگرود از آغاز عملیات اجرایی هفتمین خانه عالم لنگرود در میان محله پاپکیاده خبر داد و گفت: زمین این خانه عالم توسط امام جمعه رودسر هدیه شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر،حجت الاسلام و المسلمین محمد امیری، رئیس اداره تبلیغات اسلامی لنگرود در خصوص وضعیت خانه های عالم این شهرستان به خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: خانه های عالم یکی از مراکز مهم ترویج و توسعه  فرهنگ اسلامی و دینی است که نقش مهمی  در ارتقای سطح معلومات دینی و فرهنگی دارد.

 

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی هفتمین خانه عالم در میان محله پاپکیاده آغاز شده است، افزود: در سال جاری علاوه بر این خانه عالم، عملیات اجرایی هشتمین خانه عالم میان لیل هم آغاز می شود.

 

حجت الاسلام امیری ادامه داد: زمین خانه عالم میان محله پاپکیاده توسط امام جمعه رودسر هدیه شده است که امروز رسما عملیات اجرایی ان توسط معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری لنگرود، بخشدار مرکز و دیگر مسئولان آغاز شد.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی لنگرود با بیان اینکه این خانه عالم در زمینی به مساحت ۲۰۰ متر مربع ساخته می شود، اظهار کرد: برای ساخت خانه عالم میان محله پاپکیاده هزینه ۸۰ میلیون تومانی پیش بینی شده است که در مرحله اول آن ۳۰ میلیون تومان توسط خیرنیکوکار تامین می شود.

 

پایان پیام/