آغاز عملیات اجرایی هفتمین خانه عالم لنگرود در میان محله پاپکیاده

رئیس اداره تبلیغات اسلامی لنگرود از آغاز عملیات اجرایی هفتمین خانه عالم لنگرود در میان محله پاپکیاده خبر داد و گفت: زمین این خانه عالم توسط امام جمعه رودسر هدیه شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر،حجت الاسلام و المسلمین محمد امیری، رئیس اداره تبلیغات اسلامی لنگرود در خصوص وضعیت خانه های عالم این شهرستان به خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: خانه های عالم یکی از مراکز مهم ترویج و توسعه  فرهنگ اسلامی و دینی است که نقش مهمی  در ارتقای سطح معلومات دینی و فرهنگی دارد.

 

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی هفتمین خانه عالم در میان محله پاپکیاده آغاز شده است، افزود: در سال جاری علاوه بر این خانه عالم، عملیات اجرایی هشتمین خانه عالم میان لیل هم آغاز می شود.

 

حجت الاسلام امیری ادامه داد: زمین خانه عالم میان محله پاپکیاده توسط امام جمعه رودسر هدیه شده است که امروز رسما عملیات اجرایی ان توسط معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری لنگرود، بخشدار مرکز و دیگر مسئولان آغاز شد.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی لنگرود با بیان اینکه این خانه عالم در زمینی به مساحت ۲۰۰ متر مربع ساخته می شود، اظهار کرد: برای ساخت خانه عالم میان محله پاپکیاده هزینه ۸۰ میلیون تومانی پیش بینی شده است که در مرحله اول آن ۳۰ میلیون تومان توسط خیرنیکوکار تامین می شود.

 

پایان پیام/