محمد پنجی جایگزین قنبرنژاد به عنوان رئیس کمیته امداد لنگرود شد

در این مراسم که با حضور حسین علی محمدی مدیر کل کمیته امداد استان گیلان انجام شد محمد قنبر نژاد تودیع و مهدی پنجی به عنوان رئیس جدید اداره کمیته امداد لنگرود معارفه شد . به گزارش لنگرنیوز ، مراسم تودیع و معارفه رئیس کمیته امداد لنگرود عصر دیروز در این اداره برگزار شد. در این مراسم که […]

در این مراسم که با حضور حسین علی محمدی مدیر کل کمیته امداد استان گیلان انجام شد محمد قنبر نژاد تودیع و مهدی پنجی به عنوان رئیس جدید اداره کمیته امداد لنگرود معارفه شد .

به گزارش لنگرنیوز ، مراسم تودیع و معارفه رئیس کمیته امداد لنگرود عصر دیروز در این اداره برگزار شد.

در این مراسم که با حضور حسین علی محمدی مدیر کل کمیته امداد استان گیلان انجام شد حسن قنبر نژاد تودیع و مهدی پنجی به عنوان رئیس جدید اداره کمیته امداد لنگرود معارفه شد .

3

حسن قنبرنژاد یکی از مدیران فعال و بدون حاشیه لنگرود بود که از این به  بعد به عنوان رئیس کمیته امداد استانه اشرفیه مشغول به کار خواهد بود.

قنبرنژاد از اسفند ۱۳۸۸ در لنگرود مشغول به فعالیت بود و قبل از ان در اداره کل کمیته امداد گیلان به مردم خدمت رسانی می کرد .

وی در گفت و گوی کوتاه با خبرنگار لنگرنیوز از تمامی موسسات خیریه و مردم خیر و همچنین مسئولان شهرستان تقدیر و تشکر کرد و از بابت کوتاهی ها و کاستی هایی که احیانا وجود داشت عذر خواهی کرد و برای آقای پنجی ارزوی توفیق کردند.

محمد پنجی  پیش از این رئیس کمیته امداد املش مشغول به فعالیت بود.