باند سارقان حرفه‌ای حرم حضرت معصومه(س) دستگیر شدند

رئیس پلیس آگاهی استان قم گفت: باند سارقان حرفه‌ای که به‌صورت خانوادگی اقدام به سرقت در حرم مطهر حضرت معصومه (س) می‌کردند دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، سرهنگ احمد کرمی ‌امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به وصول تعدادی از پرونده‌های سرقت از زائران حرم مطهر حضرت معصومه(س) مراتب مورد دستور کار پلیس استان قرار گرفت و به همین جهت کمیسیون ویژه‌ای در آگاهی تشکیل شد.

رئیس پلیس آگاهی استان قم افزود: پلیس استان توانست در گشت‌زنی بسیار هدفمند و هوشمندانه که در داخل حرم مطهر داشت یک باند سرقت از زائران را به‌صورت خانوادگی دستگیر کند که این باند سرقت در قالب ۴ نفر یعنی زن، شوهر، دختر و پسر بودند.

وی با اشاره به اعتراف سارقان به سرقت در بازجویی‌های فنی گفت: در بازرسی از منزل آن‌ها توانستیم حدوداً دوازده عدد کیف زنانه، تعداد قابل‌توجهی موبایل زنانه و مبلغ بسیار هنگفتی پول از این سارقان کشف کنیم.

کرمی با توصیه به زائران حرم حضرت معصومه(س) گفت: در هنگام زیارت حرم مطهر باید بسیار هوشمندانه عمل کنند، چراکه زائران در هر وضعیتی مشغول سرقت هستند، هنگام اقامه نماز کیف و موبایل خود را به‌صورت رهاشده ول نکنند چراکه سارقان در کمین این افراد هستند.

انتهای پیام/