آیا ترامپ از مشکل جسمانی رنج می‌برد؟
آیا ترامپ از مشکل جسمانی رنج می‌برد؟

یک نویسنده با بررسی حالات رفتاری دونالد ترامپ، به اطلاعات جدیدی در خصوص وضع سلامت جسمانی وی دست یافته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، «مایک دی آنتونیو» ، یک زندگینامه‌نویس آمریکایی -که به طور مکرر حالات رفتاری «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا را بررسی می‌کند- به تازگی اعلام کرده است که او از یک مشکل جسمانی رنج می برد.

این زندگینامه‌نویس بر اساس نوع دست دادن عجیب و بیش از حد طولانی دونالد ترامپ با امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه، به این نتیجه رسیده است که رئیس جمهور آمریکا کمتر می تواند روی پاهایش بایستد و تعادل داشته باشد و این نشان می‌دهد وی با یک مشکل جسمانی مواجه است.

دی آنتونیو افزود: دونالد ترامپ سعی داشته است با طولانی کردن زمان دست دادنش با امانوئل مکرون، در آن لحظه مانع از ادامه قدم زدن شود و شاید این بخاطر مشکل جسمانی‌اش باشد. ترامپ در هفته های اخیر به سرزندگی سابق نبوده است و به نظر می رسد نمی‌تواند روی پاهایش بایستد.

وی افزود: دونالد ترامپ به طور معمول زمانی که با یک نفر قدم می زند، ناگهان می ایستد و شروع به صحبت کردن می‌کند. اما به نظر من او سعی دارد با این کار تعادل فیزیکی‌اش را حفظ کند.

در طول ملاقات دونالد ترامپ و همتای فرانسوی‌اش، رئیس جمهور آمریکا کمی با امانوئل مکرون قدم زده است و ناگهان ایستاده و در حالی که دست رئیس جمهور فرانسه را گرفته است، به صحبت کردن می پردازد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که دونالد ترامپ به طور معمول از ورزش کردن طفره می‌رود و خواب اندکی دارد. وی اغلب از فست‌فودهای آمریکایی در رژیم غذایی‌اش استفاده می‌کند که برای سلامتی بسیار مضر است.

دونالد ترامپ، چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا هم اکنون ۷۱ سال دارد.