مطالبات فرهنگیان لنگرودی پرداخت شده است

مدیر آموزش و پرورش لنگرود با بیان اینکه مطالبات فرهنگیان لنگرودی پرداخت شده است، تصریح کرد: مطالبات باقی مانده هم در حال پیگیری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، سید رضا جوادپور، فرماندار لنگرود در جلسه شورای آموزش و پرورش لنگرود که دیروز (اول مرداد) در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، گفت: آموزش و پرورش یکی از نهادهای بنیادین و سرنوشت ساز کشور است.

 

وی با اشاره به اهمیت آموزش و پرورش برای کشور به لحاظ فرهنگی، اجتماعی و سیاسی، تصریح کرد: وظیفه همه دستگاه ها این است که به آموزش و پرورش در مسیر تحقق اهداف کمک کنند.

 

جوادپور ترکیب اعضای شورای آموزش و پرورش را نشان از با اهمیت دانستن این نهاد عنوان و اذعان کرد: همه مسئولیت های آموزش و پرورش به عهده معلم و مدیر نیست همه باید به این نهاد کمک کنند.

 

فرماندار لنگرود در این جلسه خواستار  افزایش سرانه آموزش و پرورش شهرستان شد.

 

جمشید لاهوتی، مدیر آموزش و پرورش لنگرود هم در این جلسه با بیان اینکه هدایت کردن  کاروان آموزش و پرورش حتما به تدبیر و مدیریت نیازمند است، گفت: پتانسیل و نیروهای انسانی خوبی در آموزش و پرورش وجود دارد که بسیاری از موفقیت ها هم حاصل تلاش این عوامل است.

 

وی با بیان اینکه مطالبات فرهنگیان لنگرودی پرداخت شده است، تصریح کرد: مطالبات باقی مانده هم در حال پیگیری است.

 

عبدالحسین کریمی، رئیس آموزش و پرورش کومله در این جلسه گفت: پروژه مهر استخوان بندی آموزش و پرورش در سال تحصیلی جدید است.

 

وی پژوهش سرای دانش آموزی را مطالبه شهرستان عنوان و تصریح کرد: از شش پروژه عمرانی در حال اجرا در کومله سه پروژه خیری و دو پروژه نیز مقاوم سازی است.

 

کریمی در خصوص طرح سلامت دهان و دندان، افزود: دستگاه مربوطه در کومله نصب و معاینات مربوط به دهان و دندان دانش آموزان ابتدایی به صورت رایگان انجام می شود.

 

گفتنی است، در این جلسه هر یک از ادارات آموزش و پرورش لنگرود، کومله و اطاقور گزارشی از وضعیت آموزش و پرورش و مسائل عمرانی حوزه خود را مطرح کردند.

 

 

 

پایان پیام/