مجتمع فرهنگی-رفاهی لنگرود افتتاح می شود

رئیس کانون بازنشستگان لنگرود از افتتاح مجتمع فرهنگی و رفاهی در شهرستان خبر داد و گفت: این مجتمع حداکثر تا دو ماه آینده افتتاح می شود اما تجهیز این مجتمع نیاز به هزینه و کمک دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، عبدالله عبدالکریمی، رئیس کانون بازنشستگان فرهنگیان لنگرود در حاشیه شورای آموزش و پرورش این شهرستان که با حضور مدیر کل آموزش و پرورش گیلان در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، به خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: این کانون در حال حاضر در شهرستان دو هزار و ۵۰۰ عضو دارد.

 

وی از افتتاح مجتمع فرهنگی و رفاهی در شهرستان لنگرود خبر داد و افزود: این مجتمع حداکثر تا دو ماه آینده افتتاح می شود اما تجهیز این مجتمع نیاز به هزینه و کمک دارد.

 

عبدالکریمی ادامه داد: مجتمع فرهنگی و رفاهی لنگرود با زیربنای هزار متری در چهار طبقه با امکاناتی از قبیل ۱۶ سوئیت اقامتی، سالن اجتماعات و پذیرایی  و طبق متد روز تشکیل شده است.

 

وی تاکید کرد: کانون بازنشستگان لنگرود تنها کانونی است که در سطح کشور توانسته مجتمع فرهنگی و رفاهی را احداث کند که البته مجتمع دیگری در یزد وجود دارد که قدیمی است.

 

رئیس کانون بازنشستگان لنگرود خاطرنشان کرد: این مجتمع جنب نظام مهندسی واقع در میدان نظام پزشکی لنگرود قرار دارد که تاکنون قریب به یک میلیارد تومان هزینه شده است.

 

 

پایان پیام/