لنگرود قهرمان مسابقات کونگ فو بانوان گیلان شد

رقابت‌های کونگ‌فو نیمه آزاد بانوان استان گیلان گرامیداشت میلاد باسعادت حضرت معصومه (س) چهارشنبه‌شب با قهرمانی لنگرود پایان یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، رقابت‌های کونگ‌فو نیمه آزاد بانوان استان گیلان گرامیداشت میلاد باسعادت حضرت معصومه (س) چهارشنبه‌شب با قهرمانی لنگرود پایان یافت.

 

در این دوره از رقابت‌ها، ۴۶ بانوی ورزشکار این رشته رزمی از شهرهای مختلف استان گیلان در آستانه‌اشرفیه باهم به رقابت پرداختند.

ورزشکاران شرکت‌کننده در این دوره از رقابت‌ها، در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگ‌سالان باهم به رقابت پرداختند که درنهایت تیم لنگرود به مربیگری سمیه پژوهان با کسب ۵۲ امتیاز عنوان قهرمانی مسابقات کونگ‌فو نیمه آزاد گیلان را کسب کرد.

همچنین تیم کونگ‌فو بانوان آستانه‌اشرفیه به مربیگری فاطمه کریمی با کسب ۴۱ امتیاز در مکان دوم قرار گرفت و تیم لنگرود به مربیگری فرزانه رنجبر با کسب ۳۶ امتیاز رتبه سوم مسابقات کونگ‌فو نیمه آزاد قهرمانی گیلان گرامیداشت میلاد باسعادت حضرت معصومه (س) را به خود اختصاص داد.

در پایان از سوی مسئولان برگزاری این دوره از رقابت‌ها، به تیم‌های برتر رقابت‌های کونگ‌فو نیمه آزاد قهرمانی گیلان جام و لوح قهرمانی و همچنین به نفرات برتر رده‌های سنی مختلف، لوح و مدال قهرمانی اهداء شد.

در استان گیلان بیش از یک هزار ورزشکار سازمان‌یافته در رشته رزمی کونگ‌فو، در دو بخش بانوان و آقایان و در رده‌های سنی مختلف فعالیت دارند.

انتهایپیام/