بمباران فرهنگی استکبار برای استحاله نظام و انقلاب اسلامی است
بمباران فرهنگی استکبار برای استحاله نظام و انقلاب اسلامی است

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بمباران فرهنگی استکبار برای استحاله نظام و انقلاب اسلامی است و باید برای جلوگیری از دسیسه‌های جنگ نرم دشمن، فرهنگ رشادت و دفاع مقدس به اشکال مختلف به نسل جوان منتقل شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، سید محمد حسینی صبح امروز در مراسم رونمایی از مستند «بی‌نشان» روایتی از زندگی شهید جاویدالاثر محمدرضا یعقوبی که در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود برگزار شد، اظهار کرد: شهدا به عشق و آرمان خود رسیدند و خدا آنان را گلچین کرد و برگزید و امروز ما با حضور در مراسم شهدا برای ادامه دادن راه شهیدان تلاش می‌کنیم.

 

وی بابیان اینکه چگونه زیستن را باید از شهیدان آموخت، گفت: شهید یعقوبی در دوران جنگ هم‌رزم شهیدان محمود کاوه و حسین املاکی بود و رشادت‌ها کرد و امروز بااینکه مسئولیتی در سپاه نداشت زندگی، خانه و خانواده خود رها کرد و در خط مقدم در برابر داعشی ها مبارزه می‌کند.

 

وزیر اسبق ارشاد جنگ نرم امروز را بسیار پیچیده و گسترده‌تر از جنگ نظامی دانست و افزود: شهدا اهل هیاهو و جاروجنجال نبودند و به‌صورت گمنام و ناشناس کارهای بزرگی انجام دادند.

 

رئیس مجمع بسیج کشور بابیان اینکه زندگی‌نامه شهدا افسانه و قصه نیست، تصریح کرد: شهدا در کمال سادگی زندگی کردند و فقط در پی رسیدن به جاودانگی و خدا بودند که سرانجام امروز آنان برای ما حسرت شده است.

 

حسینی با اشاره به بمباران فرهنگی استکبار برای استحاله نظام و انقلاب اسلامی، گفت: فرهنگ رشادت و دفاع مقدس باید به اشکال مختلف به نسل جوان منتقل شود.

 

وی گفت: هرروز به تعداد تولیدات سینمایی و هنری و افزایش کانال‌های ماهواره‌ای علیه انقلاب اسلامی افزوده می‌شود و جوانان انقلابی کشور باید با هوشیاری در مقابل توطئه‌ها نقش‌آفرینی کنند.

 

وزیر اسبق ارشاد بابیان اینکه هنر می‌تواند موجب جاودانگی فرهنگ در جامعه شود، افزود: باید در مقابل سیاست‌های خصمانه دشمن با تمام توان و در کنار هم ایستادگی کرد که فرمان آتش به اختیار رهبر معظم انقلاب نیز در اهمیت مقابله با دشمن است.

 

رئیس مجمع بسیج کشور اظهار کرد: دشمن شفاف اعلام می‌کند که به دنبال فروپاشی انقلاب اسلامی و انتقال مسالمت‌آمیز حکومت است و اخیراً هم باوجود انجام چند سال مذاکره شاهد تحریم‌های پیشرفته‌تری هستیم.

 

حسینی بابیان اینکه جبهه مقاومت در کشورهای اسلامی الگو گیری از انقلاب اسلامی است، گفت: اگر در خارج از کشور شاهد هجمه علیه سپاه و بسیج می‌شود نباید در داخل نیز شاهد چنین تخریب‌هایی باشیم.

 

به گزارش لنگرخبر، مستند «بی نشان» روایتگر زندگی شهید جاوید الاثر مدافع حرم محمدرضا یعقوبی است که به کارگردانی علیرضا جوقه دوست و تهیه کنندگی مهدی احتشامی و علیرضا جوقه دوست تولید شده است.

انتهای پیام/