رونمایی از طرح مجلس در رابطه با نقض برجام

نماینده مردم دهاقان و شهرضا در مجلس شورای اسلامی گفت: برای مقابله با سیاست‌های ماجراجویانه آمریکا با نمایندگان مستقل و اعضای فراکسیون‌های امید و ولایت دور یک میز نشستیم و طرحی در این‌باره نوشتیم که هفته آینده مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، سمیه محمودی با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان دهاقان با بیان اینکه نماز جمعه عامل اتحاد مسلمانان بوده است، افزود: اتحاد ما در این زمینه مهم بوده تا بتوانیم در برابر توطئه‌ها ایستادگی کنیم.

وی با بیان اینکه برای مقابله با سیاست‌های ماجراجویانه آمریکا با نمایندگان مستقل و اعضای فراکسیون‌های امید و ولایت دور یک میز نشستیم و طرحی در این‌باره نوشتیم، گفت: با حضور ۱۰ نفر از اعضای مجلس طرحی نوشته شد و به تصویب رسید که در هفته آینده در صحن علنی مجلس قابل بررسی بوده و تصویب آن با آرای بالایی همراه خواهد بود.

نماینده مردم دهاقان و شهرضا در مجلس اضافه کرد: ما در برابر آمریکا کم نمی‌آوریم و موشک‌ها تنها راه بازدارندگی محسوب می‌شوند.

محمودی نقض تحریم‌ها را نشانه دشمنی آمریکا دانست و بیان کرد: همه ناراحت تحریم‌های آمریکا علیه ایران هستند، آمریکا دشمن ما بوده و هست، زیرا شیطان بزرگ تلقی می‌شود و صفت او عوض نمی‌شود.

فرماندار شهرستان دهاقان نیز در این جلسه اظهار داشت: نقض تحریم‌ها نشانه دشمنی آمریکا است.

وی مدیران را خادمان نظام دانست و افزود: مدیران در سنگر خدمت به عنوان کارگران نظام محسوب می‌شوند و باید حضور بهتر و فعال‌تری داشته باشند.

علی اصغر قاسمیان بیان کرد: این جایگاه‌ها متعلق به افراد نیست بلکه متعلق به نظام است و نباید خدشه‌دار شود زیرا حاصل خون شهدا هستند.

 انتهای پیام/