خبر: 83888 / تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۰۷:۳۳:۳۵
نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

دولت در برجام شرمنده مردم ایران است/ دولت از خوشحالی‌ بسیار در توافق‌ هسته‌ای به سمت آمریکا غش‌ کرد

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی دولت را در برجام شرمنده ملت ایران خواند و گفت: دولت در زمان مذاکرات توافق هسته ای از خوشحالی بسیار سمت آمریکایی ها غش کرد و ما را دلواپس نامید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، جبار کوچکی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ۸دی، با بیان اینکه آمریکا روش یک بام و دو هوا را در برجام پیش گرفته است، اظهار داشت: از اول هم با ادعای آمریکایی‌ها که می‌گفتند ما برنده مذاکرات هستیم معلوم بود که آنها نه تنها جسم برجام بلکه روح برجام را هم قبول نداشتند.

وی با اشاره به تلاش و فشارهای آمریکایی‌ها مبنی بر ماندن در برجام، افزود: آمریکا در عین اینکه پا فشاری می‌کند تا در برجام باقی بماند تحریم‌های شدیدی را علیه ایران وضع و برجام را نقض می‌کند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اضافه شدن تحریم‌ها به لیست تحریم آمریکا علیه ایران، گفت: آمریکا در حالی ایران را تحریم می‌کند که تمام تاسیسات هسته‌ای ما را یا تعلیق و یا تعطیل کرده‌اند.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه آمریکایی‌ها حق دارند از برجام خوشحال باشند، افزود: باید از دولتمردان ما سوال کرد که چرا دیگر خوشحالی نمی‌کنید و سرتان را پایین انداخته‌اید؟

عضو مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه دولت در برجام شرمنده مردم ایران است، افزود: ما به عنوان دلواپسان و دلسوزان ایران همیشه از سوی دولت مورد انتقاد قرار می‌گرفتیم در حالیکه دولت در زمان توافقات اصرار داشت که باید همه خوشحال باشند.

کوچکی‌نژاد با تاکید بر اینکه دغدغه‌مندان انقلاب دلواپسان بر حق بودند، گفت: دولت در مذاکرات و توافق هسته‌ای آنقدر شاد بودند که سمت آمریکایی‌ها غش کردند و اکنون زمان پاسخگویی است.

کلیدواژه


نظرات | ۰ نظر

هندزفری قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir