آزادگان پیام‌رسانان واقعیت‌های جنگ تحمیلی به نسل آینده هستند
آزادگان پیام‌رسانان واقعیت‌های جنگ تحمیلی به نسل آینده هستند

نماینده مردم لنگرود گفت: آزادگان پیام‌رسانان واقعیت‌های جنگ تحمیلی به نسل آینده هستند که لازم است اصحاب رسانه و نویسندگان خاطرات اسرای جنگی ایران را برای عبرت‌آموزی آیندگان به نگارش درآوردند.

مهرداد بائوج لاهوتی در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، اظهار کرد: آزادگان گنجینه‌های ارزشمندی از دوران تجاوز کفار بر شیعیان هستند که گرامیداشت یاد آنان باعث رسوایی استکبار علیه ایران و انقلاب اسلامی است.

 

وی بابیان اینکه آزادگان سفیران انقلاب اسلامی و تندیس استقامت هستند که در شرایط سخت پشتیبان انقلاب بودند، گفت: آزادگان پیام‌رسانان واقعیت‌های جنگ تحمیلی به نسل آینده هستند که لازم است اصحاب رسانه و نویسندگان خاطرات اسرای جنگی ایران را برای عبرت‌آموزی آیندگان به نگارش درآوردند.

 

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی از آزادگان به‌عنوان اسوه‌های مقاومت و ایثار یادکرد و افزود: بسیاری از ائمه اطهار و پیروان معصومین توسط دشمن به اسارت رفتند ولی مسیر معرفی اسلام را در همان زندان‌ها نیز با روش و منش خود دنبال کردند و آزادگان نیز در مسیر تبیین ارزش‌های انقلاب حرکت کردند.

 

لاهوتی تصریح کرد: اگر ملت ایران امروز به عظمت و بزرگی دست‌یافته به خاطر ازخودگذشتگی،مقاومت، ایثار و شجاعت آزادگان سرافراز است.

 

وی با بیان اینکه اسیران جنگی ایران بخش بزرگی از تاریخ انقلاب کشور هستند، گفت: آزادگان طی سالهای متمادی در برابر ظلم و شکنجه عراقی ها در زندانهای مخوف رژیم بعثی عراق مقاومت کردند که این شجاعت و ایستادگی آنان قابل تقدیر و ستودنی است.

انتهای پیام/