ترویج فرهنگ قرآنی وظیفه ذاتی اوقاف است/رجوع به قران و ولایت اصلی‌ترین سلاح در مواجهه با دشمن است
ترویج فرهنگ قرآنی وظیفه ذاتی اوقاف است/رجوع به قران و ولایت اصلی‌ترین سلاح در مواجهه با دشمن است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره نفوذ و توطئه دشمن علیه مردم مسلمان، تأکید کرد: رجوع به قران و ولایت اصلی‌ترین سلاح در مواجهه با دشمن است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین ستار علیزاده پیش از ظهر امروز در آیین بهره‌برداری مرکز تخصصی قرآن کریم «شهید رضا عزیزیان» در کومله، اظهار کرد: خانواده شهید عزیزیان با وقف مال و جان فرزند خود درراه اسلام، انقلاب و مبانی قران جهاد کردند.

 

وی بابیان اینکه دوری از قران دوری از همه خوبی‌ها است، گفت: باید تمام زندگی خود را رنگ و بوی قران دهیم، عامل اقتدار و وحدت در کشور نیز مبانی اسلامی و قرآن است.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان ترویج فرهنگ قرآنی را وظیفه ذاتی این سازمان توصیف کرد و افزود: درگذشته تعداد کل شرکت‌کنندگان در مسابقات قرآنی از کشور، ۴۰ هزار نفر بود ولی امروز شاهد هستیم تعداد شرکت‌کنندگان از هر استان به ۴۰۰ نفر رسیده است که درمجموع استان‌ها تعداد قابل‌توجهی است.

 

علیزاده با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره نفوذ و توطئه دشمن علیه مردم مسلمان، تأکید کرد: رجوع به قران و ولایت اصلی‌ترین سلاح در مواجهه با دشمن است.

 

وی بابیان اینکه وقف در جامعه امروز مظلوم است، گفت: بایستی شرایطی را فراهم کرد تا وقف‌های جدید بر اساس نیازهای روز جامعه و در راستای حل مشکلات مردم ثبت شود.

انتهای پیام/