نخبه شرق گیلانی، نامزد شهرداری رحیم آباد شد
نخبه شرق گیلانی، نامزد شهرداری رحیم آباد شد

دکتر عادل رنجی نخبه شرق گیلانی و عضو بنیاد ملی نخبگان،نامزد شهرداری رحیم آباد شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر،به نقل از رودسریها ، هر چقدر به روزهای پایانی دوره چهارم و آغاز دوره پنجم شوراهای اسلامی شهر نزدیک می شویم اسامی افراد مختلفی جهت تصدی پست شهرداری ها در کل کشور به گوش می رسد . از تهران گرفته تا همین شهرهای خودمان افراد با وزن های سیاسی و علمی در ترازوی منتخبین مردم قرار می گیرند.

شهرداری رحیم آباد از این ماجرا مستثنی نبوده و منتخبین شورای شهر در تلاش برای انتخاب بهترین گزینه برای خدمت رسانی به شهروندان شهر خود برآمده اند.

دکتر عادل رنجی ، عضو بنیاد ملی نخبگان یکی از مهمترین گزینه های تصدی سمت شهرداری رحیم آباد است.

وی ۱۵ اختراع ثبت شده در اد اره ثبت اختراعات کشور دارد و باتوجه به یکی از اختراعات مهم کشوری و جهانی موفق به کسب مقام سومی جشنواره خوارزمی شده است.

دکتر رنجی بابت اختراعات و حضور در جشنواره های مختلف ، گفتگوهای رادیو و تلویزیونی و حتی ساخت مستند از زندگی وی(درشبکه های تلویزیونی) ، چهره ای فرامنطقه ای شده است و با توجه به آنکه مسئولیت هایی همچون شهرداری نیاز به ارتباطات گسترده و فرامنطقه ای دارد، می تواند تمام پتانسیل منطقه را به نحو احسنت به اجرا تبدیل کند.

یکی از نگاه های وی توسعه گردشگری منطقه است و با توجه به اینکه شناخت کافی و وافی به شهر رحیم آباد و اشکورات دارد خواهد توانست پایگاه بزرگی برای جذب توریست و گردشگر فراهم آورد.

ارتباطات دکتر رنجی با مجموعه های بزرگ تبدیل انرژی و پسماند ، خاطرجمعی طرفداران محیط زیست را نیز بهمراه خواهد داشت چرا که معضل زباله در این روزهای شهرهای شمال کشور بزرگترین دغدغه برای مردم و مسئولین شده است.

باتوجه به آنکه اختراع زائده نیاز است ، مطمئنا این مخترع جوان شرق گیلانی و از برترین های کشوری خواهد توانست با مشورت و همفکری بزرگان شهر و استفاده ازایده های خلاقانه جوانان و مشورت با مشاوران شهرسازی  ، گره از مشکلات کوچک و بزرگ شهری بردارد.

حال باید منتظر تصمیم شورای شهر رحیم آباد بود و دید آیا با انتخاب دکتر عادل رنجی آینده شهر رحیم آباد را تضمین خواهند کرد؟

گفتنی است دکتر عادل رنجی هم اکنون کارمند شهرداری رودسر است و شنیده شده در شهرهای مختلف از وی بعنوان نامزد شهرداری نام می برند.

پایان پیام/