دیدار معاون توسعه  اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان با فرمانداران املش و رودسر
دیدار معاون توسعه  اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان با فرمانداران املش و رودسر

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان با نمایندگان عالی دولت در شهرستان های رودسر و املش دیدار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، علی اصغر حجامی معاون توسعه منابع حفاظت محیط زیست گیلان به منظور تبیین شاخص های بودجه ریزی جهت اخذ اعتبارات اجرای طرح های تملک دارایی محیط زیست با حضور در دفتر فرماندار رودسر با جانبازی فرماندار شهرستان دیدار کرد.

در این ملاقات در خصوص اجرای طرح های عمرانی حفاظت محیط زیست در حوزه شهرستان بحث و تبادل نظر شد و گزارشی از نحوه و هزینه اجرای طرح های تملک داری در حوزه محیط زیست رودسر گزارشی ارائه شد.

جانبازی فرماندار رودسر در این دیدار گفت: خوشبختانه نوع رویکرد جدید اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان و مدیریت ارشد استانی ما را بر آن داشته تا روز به روز بر اهمیت و توجه خود نسبت به مسایل محیط زیست شهرستان بیافزاییم و آمادگی لامز برای هرگونه همکاری در خصوص اجرای طرح ها و تامین منابع مالی در شهرستان را داریم.

پورعبدی رییس اداره برنامه ریزی و منابع اداره کل محیط زیست گیلان نیز به تشریح پروژه های محیط زیستی شهرستان جهت افزایش اگاهی فرماندار رودسر و طرح در کمیته برنامه ریزی شهرستان پرداخت.

دیدار با فرماندار شهرستان املش دیگر برنامه معاون توسعه منابع حفاظت محیط زیست گیلان بود، در این دیدار محمودی فرماندار املش نیز ابراز امیدواری کرد در حد توان و امکان مسیری انتخاب شود تا در بحث تامین منابع اجرای طرح های عمرانی همچون تجهیز ساختمان اداری شهرستان و احداث ساختمان های سر محیط بانی در املش، کمترین مشکل بوجود آید.

وی تعامل سازنده اداره حفاظت محیط زیست املش را در مبحث توسعه اقتصادی و اجتماعی بسیار سازنده دانست و حمایت خود را در راه حل مشکلات محیط زیست شهرستان اعلام کرد.

در این دیدار علی اصعر حجامی با برشمردن مواردی از ذخایر زیستی منطقه لزوم مدیریت یکپارچه و توجه مدیریت ارشد شهرستان و نیز همکاری در بخش تعاملات بین ادارات ذیربط را یادآور شد.
حضور معاون توسعه مدیریت و منابع محیط زیست گیلان در دادگستری، شهرداری و نیروی انتظامی املش از ملاقات های اداری دیگری بود که به منظور بالا بردن و ایجاد تعامل بیشتر با دستگاه های اجرایی و مدیریت حوزه شهرستان در خصوص تسهیل اهداف و برنامه های حفاظت محیط زیست گیلان صورت گرفت.

حجامی ابراز امیدواری کرد تا با این ابتکار که از سوی مدیرکل محیط زیست گیلان طرح ریزی شده پویایی بیشتری در ایجاد تعاملات و تبادلات فکری و مدیریتی با هدف اجرای طرح های عمرانی و تملک دارایی محیط زیستی ایجاد شود.

انتهای پیام/