خبر: 84298 / تاریخ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۶:۵۹:۱۱
شهردار کومله طی پیامی به مناسبت روز خبرنگار:

خبرنگاران در اشاعه اخبار و کمک به گسترش فرهنگ و آگاهی های جامعه تاثیر مستقیم دارند

شهردار شهر کومله در پیامی به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار، از زحمات ارزشمند خبرنگاران در اشاعه اخبار و کمک به گسترش فرهنگ و آگاهی‌های جامعه، تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، شهردار شهر کومله در پیامی به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار، از زحمات ارزشمند خبرنگاران در اشاعه اخبار و کمک به گسترش فرهنگ و آگاهی‌های جامعه، تشکر و قدردانی کرد.

 

متن پیام علی شفیعی به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم
ن والقلم و مایسطرون

ارائه اطلاعات صحیح و صیانت از افکار عمومی در مقابل هجمه‌های دشمنان، دغدغه راستین خبرنگارانی است که با تأسی از «شهید محمود صارمی» نشر حقیقت و گسترش آگاهی‌های عمومی را رسالت ذاتی خود می‌دانند.

۱۷ مرداد روز پاسداشت تلاش بی‌وقفه انسان‌های آگاهی است که با سلاح قلم در سرزمین آگاهی قدم می‌زنند.

این روز، یادآور حماسه آفرینی‌های آن‌هایی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند و با خون خود بر برگه‌های اعلام نوشتند. یاد و خاطره شهیدان خبرنگار را هم گرامی می‌داریم

به این وسیله ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار، از زحمات ارزشمند خبرنگاران در اشاعه اخبار و کمک به گسترش فرهنگ و آگاهی‌های جامعه که تأثیری مستقیم در افزایش احساس امنیت و توانمندی شهروندان در صیانت از حقوق و آزادی‎های مشروع خود دارد، تشکر و قدردانی می‌کنم.

لازم می‌دانم به عنوان یکی از دوستداران عرصه فرهنگی مراتب تقدیر و تشکر خود را از تلاش خستگی ناپذیر خبرنگاران، اعلام دارم و دست همه اصحاب قلم را در زیر این خیمه صفا و صداقت برای ادامه همکاری‌های رسانه‌ای به گرمی می‌فشارم.

امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف سازی و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه موفق و موید باشید.

علی شفیعی شهردار کومله / ۱۷ مرداد ۱۳۹۶

انتهای پیام/

کلیدواژه


نظرات | ۱ نظر

محمدی
مرداد ۱۸, ۱۳۹۶ در ۲۳:۱۹

درخواست یک شهروند رودسری از لنگرخبر
شنیده شده اقای شفیعی خودشون رو برای شهرداری شهر دیگه ای هم دارن تعرفه میکنند
رودسر و کلاچای دوتا شهریه که مستقیم و غیرمستقیم با شورای جدید صحبت کرده
سوالم اینه آقای شفیعی طبق کدوم توانمندی خودش رو برای شهرداری رودسر داره تعرفه میکنه
شهردار کومله اینو میدونه که بودجه شهرداری رودسر حداقل ۳۰ میلیارره و اصلا چه برنامه ای برای همین مبلغ دارن ؟ اصلا اون کجا و این کجا ؟
اجرای برنامه های زیرساختی و روساختی و توسعه شهری پیشکش!!!

هندزفری قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir