خبر: 84306 / تاریخ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۲۳:۵۲:۵۴

ماجرای درگیری کارمند با شهردار رودسر از زبان رئیس شورای شهر

رئیس شورای شهر رودسر با اشاره به وقوع درگیری در دفتر شهردار رودسر گفت: بانی درگیری در دفتر شهردار رودسر یک کارمند بازنشسته بود.

سید یزدان میرحبیبی در گفتگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به وقوع درگیری در دفتر شهردار رودسر اظهار کرد :ظهر روز گذشته به همراه عضو دیگر شورای شهر راهی اتاق شهردار بودیم که یکی از کارمندان بازنشسته در پشت درب اتاق شهردار منتظر بود.

 

وی گفت: دلیل حضور آن کارمند بازنشسته را جویا شدیم که وی با چهره ای برافروخته و عصبانی بیان کرد شهردار معوقات را پرداخت نمی کند و اگر شهردار را ببینم برخورد می کنم.

 

رییس شورای شهر رودسر افزود: از ان کارمند قول گرفتیم که با شهردار دیداری داشته باشد و مطالب و مشکلات خود را با آرامش مطرح کند که این پیشنهاد را پذیرفت.

 

میرحبیبی عنوان کرد: پس از حضور در دفتر شهردار کارمند بازنشسته از مشکلات مالی و عدم پرداخت معوقات گذشته خود گفت که شهردار پاسخ داد ۸۰ درصد حق و حقوق وی پرداخت شده است.

 

وی گفت: شهردار اعلام کرد که درخواست پیش از موعد این کارمند برای بازنشستگی تایید و در خردادماه به تامین اجتماعی ارسال شده است.

 

به گفته میرحبیبی تمامی مطالبات باقیمانده کارمند متعرض مربوط به دوره شهردار سابق است و در حال حاضر حقوق وی در موعد مقرر پرداخت می شود.

 

وی تصریح کرد: شهردار پس از توضیحات آن کارمند اعلام کرد که معوقات گذشته تمامی پرسنل از دوره قبل در حال پیگیری است که بخشی از آن پرداخت شده است که کارمند نسبت به طولانی شدن پرداخت معوقات اعتراض و اقدام به توهین و بی ادبی و تعرص به شهردار کرد.

 

وی با بیان اینکه عده ای با شایعه پراکنی و تخریب به دنبال منفعت خود هستند، اظهار کرد: امام جمعه و مسئولین رودسر از عملکرد یکساله پورقربان راصی هستند و عملکرد یکساله وی در مقابل ۳ سال گذشته کارهای شهردار سابق چشمگیر است.

 

میرحبیبی گفت: از لحاط اجرایی پورقربان مدیری دلسوز و توانمند است و از همه مهم تر یک شهرداری چی است که در حال خدمت رسانی است.

 

رییس شورای شهر رودسر با بیان اینکه پورقربان برای خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم رودسر هر روز تا پاسی از شب در محل کار مشغول به خدمت می باشد، بیان کرد: به نظرم مهندس پورقربان با پشتکار بالا در امور شهری و شهرداری، کار راخسته کرده و واقعا یک شهرداری چی به تمام معناست.

انتهای پیام/

کلیدواژه


نظرات | ۰ نظر

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir