خبر: 84370 / تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۴:۴۶:۰۴
امام جمعه لنگرود:

مشکلات کشور صرفا به خاطر تحریم نیست به خاطر سومدیریت ها است/نیامده‌ایم که علیه کسی صحبت کنیم

خطیب جمعه لنگرود با اشاره به تحریم های اخیر امریکا علیه ایران، گفت: مشکلات کشور صرفا به خاطر تحریم نیست به خاطر سومدیریت ها است و باید با شایسته سالاری و مدیریت انقلابی از شرایط تحریم نیز بهره برد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر،حجت الاسلام والمسلمین سیدجواد سلیمانی در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهر، اظهار کرد: هیچ لباسی گران تر از لباس تقوا نیست و خدا انسان با تقوا را پای میز محاکمه نمی کشاند.

 

وی با بیان اینکه علم خوب است ولی قلب نیز باید قانع شود، گفت: امروز نیتز به زندگی با تقوا داریم و لازم است از زندگی عوامانه به زندگی عاشقانه با خدا رجوع کنیم.

 

امام جمعه لنگرود با بیان اینکه دولت با پشتوانه رای مردم به نظام و هدایت های رهبری برای مردم خدمت کند، افزود: مطالبات مردم زیاد است و دولت باید کابینه ای تشکیل دهد که به نحو احسن به مطالبات مردم پاسخ دهد.

 

سلیمانی معیشت را یکی از دغدغه های اصلی مردم دانست و تصریح کرد: توجه به تولید داخلی و پرهیز از واردات بیهوده یکی از شاخصه های اصلی اقتصاد مقاومتی است.

 

وی با اشاره به تحریم های اخیر امریکا علیه ایران، گفت: مشکلات کشور صرفا به خاطر تحریم نیست به خاطر سومدیریت ها است و باید با شایسته سالاری و مدیریت انقلابی از شرایط تحریم نیز بهره برد.

 

سلیمانی با بیان اینکه باید در مقابل کارشکنی های امریکا واحد بود، گفت: ان شاالله مجلس و دولت جواب محکمی به یاوه گویی های امریکا خواهد داد.

 

خطیب جمعه لنگرود تصریح کرد: دوران غرب به پایان رسیده و با مبانی آنان نمی توان اقتصاد را درست کرد که اگر می شد غرب به حل مشکلات خود می پرداخت.

 

وی تاکید کرد: مسیولین رو به قبله غرب نایستند و راه را برای تحرک و پیشرفت جوانان در راستای اهداف انقلاب اسلامی و شکوفایی اقتصاد فراهم کنند.

 

امام جمعه لنگرود با اشاره به سالروز آزادسازی آزادگان جنگ تحمیلی، گفت: آزادگان سفیران انقلاب اسلامی و تندیس استقامت بودند که در شرایط سخت پشتیبان انقلاب بودند.

 

سلیمانی با بیان اینکه نماز جمعه عنصر اخلاق، نصیحت و استقامت است، اطهار کرد: مبانی انقلاب روشن است و نیامده ایم که علیه کسی صحبت کنیم.

 

خطیب جمعه لنگرود با بیان اینکه اگر کسی سیاست زده شود مردم او را از قطار انقلاب پیاده می کنند، اظهار کرد: مسیولین سعه صدر داشته و انتظار تعریف و تمجید نداشته باشند، باید علایق سیاسی را کنار گذاشته و با وحدت برای حل مشکلات مردم تلاش کنیم.
انتهای پیام/

کلیدواژه


نظرات | ۰ نظر

هندزفری قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir