خبر: 84382 / تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۹:۱۱:۵۰
امام جمعه سابق لنگرود:

در ۱۵ سال حضور در لنگرود کوچک‌ترین بی‌حرمتی از مردم ندیدم/ممکن است در تشخیص مصداق گاهی دچار اختلال شده باشم

امام‌جمعه سابق لنگرود گفت: از همه مردم باکمال وجود تشکر و قدردانی می‌کنم و در طول ۱۵ سالی که در شهر لنگرود به‌عنوان امام‌جمعه بودم الحق کوچک‌ترین بی‌حرمتی از مردم ندیدم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی صدیق در مراسم معارفه امام‌جمعه شهر لنگرود که در سالن اداره ارشاد لنگرود برگزار شد با تبریک به حجت‌الاسلام سلیمانی برای انتصاب به‌عنوان امام‌جمعه جدید لنگرود، اظهار کرد: از خدای متعال خواهانم که به حجت‌الاسلام سلیمانی توفیق دهد که این بار امانت را به سر حد منزل خود برساند.

 

وی بابیان اینکه امام‌جمعه از همه مسئولیت‌ها مهم‌تر و حساس‌تر است، گفت: وظیفه امام‌جمعه فقط نماز و خطابه کردن نیست، امام‌جمعه در انظار مردم حکم پدر معنوی را دارد و باید همه‌جا باشد و با همه یک‌طور برخورد داشته باشد.

 

امام‌جمعه سابق لنگرود افزود: از همه مردم باکمال وجود تشکر و قدردانی می‌کنم و در طول ۱۵ سالی که در شهر لنگرود به‌عنوان امام‌جمعه بودم الحق کوچک‌ترین بی‌حرمتی از مردم ندیدم.

 

صدیق تصریح کرد: خیلی جاها نسبت به نماینده حتی توهین کردم ولی هیچ کجا وی علیه من حرفی نزد و این نشان می‌دهد که انسان پخته، روشن و زمان‌شناسی است.

 

وی بابیان اینکه هرکجا داد زدم یا توهین کردم برای این بود که نظام و انقلاب را دوست داشتم، اظهار کرد: البته ممکن است در تشخیص مصداق گاهی دچار اختلال شده باشم.

 

امام‌جمعه سابق لنگرود گفت: هیچ‌کسی جهت رفتن از لنگرود به من تحمیل نکرد که اینجا را رها کنم ولی مستقیم حضرات آیات محلاتی و جعفری گیلانی تماس گرفتند و آیه الله قربانی نیز این‌چنین توصیه کردند.

 

صدیق خطاب به حجت‌الاسلام سلیمانی افزود: توصیه من این است که با مسئولین ادارات برادر و بزرگوار باشید و به این‌طرف و آن‌طرف تکیه یا گرایش پیدا نکنید.

انتهای پیام/

کلیدواژه


نظرات | ۱ نظر

ابراهیم
مرداد ۲۱, ۱۳۹۶ در ۱۲:۴۰

خوبه برادربزرگوارجناب آقای صدیق بیان فرمودندکه چه کسانی توصیه بهش کردندوچه نصیحتی فرمودندکه بامسئولین شهری برادرباشندخداپشتیبان آقاسیدبزرگوارباشه

هندزفری قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir